Dziecko ci dorasta, czas na staż w BT. Program Work Ready na wyspach

Dziecko ci dorasta, czas na staż. Program Work Ready na wyspach

 

Jeśli masz 16-24 lat, a obecnie nie jesteś zatrudniony lub nie zapisałeś się na kurs szkoleniowy / edukacyjny, kwalifikujesz się do stażu w BT.

Tydzień 1: od poniedziałku do piątku będziesz budować i rozwijać umiejętności związane z CV i rozmowami kwalifikacyjnymi, a także poznasz inne umiejętności .

Tydzień 2: Rozpoczniesz praktykę zawodową.

Różnią się one w zależności od miejsca zamieszkania i mogą obejmować pracę w BT Contact Center (obsługa klienta, sprzedaż, zarządzanie projektami i analiza danych), obsługa techniczna (monitorowanie sieci, analiza błędów i wsparcie projektu), inżynieria terenowa (naprawa i instalacja sprzętu ), magazynowanie (dystrybucja, planowanie i logistyka).


Tydzień 3: Będziesz nadal zdobywał doświadczenie w miejscu pracy podczas stażu. Od środy do piątku weźmiesz udział w rekrutacji praktycznej, masz czas na zaplanowanie swojej przyszłości i myślisz o swoich krótko- i długoterminowych celach, przed rozpoczęciem uroczystości, aby uczcić ukończenie praktyki u nas.

 

Otrzymasz certyfikat i referencje pokazujące twoje osiągnięcia, aby zademonstrować twoje zaangażowanie wobec potencjalnych pracodawców. Poza programem oferujemy wsparcie przez kolejne 12 tygodni dzięki poszukiwaniu pracy, aplikacjom uczelnianym i wsparciu wywiadów.

Kilka ostatnich rzeczy …

Rozsądne zwroty kosztów podróży? Tak.
Transport publiczny jest dostępny? Tak.

Oto link

: http://www.movementtowork.com/

 

2 czerwca 2018