Dziadek Terlecki już wie Duda i Kaczyński zwalniają Szydło

Dziadek Terlecki już wie Duda i Kaczyński zwalniają Premier Beatę Szydło

 

„Stary dziadek” Terlecki w PAP mówi już wyraznie że imie nowego Premiera poznamy już dzisiaj.

W sumie to bardzo dziwne gdyż sondaże PIS są wysokie wiec czy zwalnia się polityków którzy robią dobrą robotę ?

Z pewnością poznamy dzisiaj nazwisko nowego premiera; czy zostanie nim prezes PiS Jarosław Kaczyński – okaże się dopiero koło południa – poinformował w czwartek wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki (PiS).

 

Terlecki pytany przez dziennikarzy w Sejmie, czy poznamy dzisiaj nazwisko nowego premiera, odparł: „Z pewnością”. Dopytywany, czy zostanie nim prezes PiS Jarosław Kaczyński, wskazał, że to „okaże się dopiero koło południa”.

Kancelaria Prezydenta poinformowała w czwartek rano, że z inicjatywy prezydenta Andrzeja Dudy w czwartek ok. godz. 9.30 odbędzie się spotkanie, w którym będą uczestniczyć premier Beata Szydło i prezes PiS Jarosław Kaczyński. Jak dowiedziała się PAP ze źródeł zbliżonych do władz PiS, spotkanie będzie dotyczyć m.in. rekonstrukcji rządu.

W czwartek po południu zbierze się Komitet Polityczny PiS; rozmowy będą dotyczył m.in. rekonstrukcji rządu. Po spotkaniu Komitetu Politycznego odbędzie się posiedzenie klubu PiS. Według rzeczniczki PiS Beaty Mazurek, nie jest tajemnicą, iż pojawiła się propozycja kandydatury na premiera Mateusz Morawieckiego, choć – jak dodała – decyzji jeszcze nie ma.

http://www.pap.pl/aktualnosci/news,1198933,terlecki-pis-z-pewnoscia-poznamy-dzisiaj-nazwisko-nowego-premiera.html

Kto wiec wybiera Rząd w Polsce – Bruksela, Rosja czy Berlin czy Kościół Rzymskokatolicki a rozkazy idą z Berlina+Moskwy do Papieża – jeśli tak to po co ludzie chodzą do głosowania. Widać jedno jeśli PIS zwolni Szydło, Prezydent Duda który podpisuje ustawy Rządowe musi mieć wpływ na zmianę Premiera , kogo więc Duda reprezentuje cóż , na to musi odpowiedzieć sobie każdy sam.

„To jest drugi SMOLEŃSK „ – ale w białych rękawiczkach ponieważ za Premier Szydło i Macierewicza notowania PIS cały czas są wysokie i wzrastają więc rozsądny człowiek nie zmienia dobrych pracowników czy polityków.

Nasza teoria jest taka, że po prostu pani Beata Szydło byłą za inteligenta, potrafiła odpowiedzieć z sensem politykom w Bruksela i była popularna wśród Polaków co przekładało się na sondaże PIS dlatego ktoś w Brukseli, w Niemczech lub w Watykanie pociągnął za sznureczek w belwederze i „Lolek” nakazał zmianę Premier. Kiedyś Bolek teraz Lolek rozgrywają Polski Rząd Prawicy wybrany przez Polaków.

Więc jak naprawić Polskę a no w referendum narodowym zlikwidować stanowisko Prezydenta , szkoda na to kasy Polska, jest za biednym krajem aby tracić pieniądze na rozbudowaną administrację, a naciski na Prezydenta bardzo łatwo osiągnąć, łatwiej niż na cały Rząd.

Sienkiewicz z Platformy na nagraniach powiedział prawdę – Polska jako kraj istnieje teoretycznie, trudno się z nim nie zgodzić w tym przypadku.

Oto zdjęcia do wyboru i każdy musi sam znaleść odpowiedz kto zmienia Premiera w Polsce rękami Prezydenta….

 

Znalezione obrazy dla zapytania duda wita putina

Znalezione obrazy dla zapytania Duda podaje rękę tuskowi

Znalezione obrazy dla zapytania Duda podaje rękę merkel

Znalezione obrazy dla zapytania duda wita biskupów

 

Konrad W

 

7 grudnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polska