Dwóch uderzonych nożem koło restauracji na Prescot Road Livepool

Dwóch uderzonych nożem koło restauracji na Prescot Road Livepool

 

Dwóch mężczyzn zostało ugodzonych nożem w plecy koło  w restauracji tureckiej w Liverpool.

Mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala.

Służby ratownicze zostały wezwane wkrótce po godzinie 18.40, aby poinformować, że dwóch mężczyzn zostało rannych  na parkingu tureckiej restauracji Anar na Prescot Road .

Według policji, niewielka grupa mężczyzn uciekła za parkingu .

Pierwsza ofiara ma 33-lata a drugi mezczyzna ma 42 lata., przewieziono ich do szpitala z kilkoma ranami kłutymi na plecach, 

Ludzie w okolicy Prescot Road powiedzieli, że  na miejscu są trzy samochody policyjne i trzy karetki pogotowia, gdzie oficerowie ustawili kordon wokół parkingu.

Pracownicy restauracji potwierdzili, że są zamknięci w środku i nie byli pewni, czy restauracja zostanie otwarta na resztę wieczoru.

Inspektor Sabi Kaur z policji w Merseyside powiedział: „Chcę absolutnie wyjaśnić, że policja Merseyside nie będzie tolerować używanie noży jako broni, a takie incydenty służą tylko wzmocnieniu naszej determinacji, by pozbyć się naszych zbrodni od noża i zapobiec takim atakom, które powodują dalsze szkody w naszych społecznościach.

Każdy, kto był świadkiem tego incydentu proszony o kontakt  z Policją na numer 101 cytując numer referencyjny 758 z 18 stycznia lub zadzwonić pod @CrimestoppersUK pod numer 0800 555 111.

 

Konrad W

 

18 stycznia 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Liverpool