Dwa ciała kobieta i mężczyzna znalezieni w domu. Sunderland

Dwa ciała kobieta i mężczyzna znalezieni w domu. Sunderland

 

Wczoraj znaleziono ciała mężczyzny i kobiety około 20:30 wieczorem.

To kolejne ciala i Policja Northumbrii stwierdziła, że ​​nie wierzy, że istnieje szersze zagrożenie dla społeczeństwa, kilka dni temu znaleziono w innym przyadku inne cialo kobiety.

Inspektor Ed Small z policji w Northumbrii powiedział:

„Nasze zapytania pozostają na bardzo wczesnym etapie, a nasze zespoły medycyny sądowej pozostają pod adresem gromadzącym dowody w ramach śledztwa. ” Policja pracuje obecnie nad ustaleniem, co doprowadziło do dwóch zgonów. „Większa obecność policji pozostanie w tym obszarze, aby zapewnić bezpieczeństwo, a ja prosiłbym wszystkich zainteresowanych członków społeczeństwa, aby porozmawiali z ich lokalnymi oficerami”.

. Miejscowi w okolicy wyrazili swój szok, ujawnili, że para mieszkająca w domubyla  w średnim wieku. Jedna z kobiet powiedziała : „Nie wiem, co się tam dzieje, ale to po prostu tragiczne. Był osobą spokojną, ale ciężko pracującą. Nigdy nie spodziewałeś się, że stanie się to w mojej okolicy.

 

Inny sąsiad powiedział: „Byli cudowną parą, nie mam zielonego pojęcia, co mogło się stać. „To było absolutnie szokujące, to po prostu normalni ludzie.

” Rzecznik policji w Northumbrii powiedział: 

„Zwiększona obecność policji będzie dziś obecna na tym terenie, ponieważ funkcjonariusze przeprowadzają dochodzenia.

„Każdy, kto ma informacje dotyczące śmierci, jest proszony o kontakt z 101 cytując numer referencyjny 1071 200918 lub Crimestoppers anonimowo pod numerem 0800 555 111.”

 

Konrad W.

 

22 września 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Yorkshire

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *