Duda zerwał łańcuch z PiSem. Albo się boi albo kret Unii Wolności.

Duda zerwał łańcuch z PiSem. Albo się boi albo kret Unii Wolności.

 

Okazuje się że Duda zerwał już „łańcuch ” z Pisem.

Ale dlaczego Duda zerwał albo jest tchórzem albo jest kretem Lewicowych sił.

Okazuje się że już Platforma Obywatelska i inne Partię budują współpracę z Dudą.

Komentatorzy mówią że wynika to z tego że „Duda” mógł być kretem bo kiedyś należał do Unii Wolności a teraz gdy ludzie na niego zagłosowali jako na kandydata PIS przeszedł na drugą stronę.

 

 

Wynika z tego też że Duda może iść w stronę przyspieszonych wyborów na co liczy opozycja. Duda może założyć partię, która odbierze procenty Partii PIS aby razem z Platformą i Nowoczesną odebrać władze PISOWI i stworzyć nowy Rząd.

Wtedy dojdzie do ekonomicznego dalszego drenażu kraju Polskiego przez Berlin i Rosję oraz do Polski przyjedzie tysiące nowych emigrantów z Afryki.

Gowin powiedział:  że Duda zrobił to co nigdy nie mogłem zrobić – usłyszysz cytat jego słów w programie.

Cały ten plan to zdetronizowanie przez Kościół Polski, PO, Dudę szefa PIS Jarosława Kaczyńskiego.

To wszystko usłyszysz poniżej w programie.

Pomysł mają niezły, Duda założy partię odbierze głosy PISowi, i wraz z Platformę i Nowoczesną przejmą władzę w Polsce – to podsumowanie głosów prowadzących program.

Oczywiście będziesz czytał rożne komentarze na Facebooku, artykuły że to nie prawda, ciekawe jednak jak zachowają się Polacy, którzy głosowali na PIS czy zagłosują dalej na Dudę jeśli będzie miał swoją Partię czy jednak jemu za brak lojalności podziękują. Będzie to test Polaków.

Duda właśnie stanął po stronie Brukseli, Moskwy i Watykanu aby przeciwstawić się Ministrowi Macierowiczowi  który sprowadził wojska Amerykańskie do Polski co przeszkadza wszystkim w Europie. Gdy wojska amerykańskie wylądowały w Polsce – Rosja i Niemcy straciły możliwość militarnego zajęcia naszego kraju jak i likwidacji Armii Polskiej przez Bruksele.

Prezydent Duda zatrzymał reformę Sądu Najwyższego zostają więc starzy sędziowie którzy mają powiązania z byłym reżimem komunistycznym, okrągłym stołem i Platformą Tuska co będzie miało wpływ na reformy w mediach , może upaść nawet 500+.

Komorowski, Wałęsa, Kwaśniewski mieli jedną dobrą cechę byli lojalni w stosunku do swoich Partii, Duda stanął przeciwko swojej Partii. Kto wiec jest lepszy oni czy on ?  Czy lojalność to dobra cecha a nie lojalność zła ? Duda modli się przed ołtarzem a zapomina o lojalności wynika z tego że jego sprawiedliwość i umysł prawicowy daleki jest od doskonałości , okłamał wyborców, ludzi, media którzy go popierali zrobił z ludzi „idiotów” gdy został Prezydentem. Co ciekawe co mu obiecali może znów jakąś karierę w Brukseli. Jednym słowem pecha ma PiS do tych ludzi, którzy wcześniej nic porządnego nie zrobili i był Marcinkiewicz i jest Duda każdy z nich może podziękować i PISowi i ludziom, którzy słuchają PIS i głosują na ich kandydatów, niestety ci ludzie po prostu mają inną mentalność, inne wartości jakie szukają ludzie popierający PiS.

Marcinkiewicz skończył wszyscy wiemy jak a Duda cóż….. zobaczymy ale może poczuje na własnej skórze co to oznacza” zrobić ze swojej partii i ludzi ” idiotów.

Wszystko to usłyszysz w programie poniżej bo po prostu prowadzący mówią prawdę a nie jak leją wodę media i lewackie i już nawet prawicowe. Przecież ani TVP ani niezależna nic nie pisze !!!  o Dudzie , przejęli stanowiska płatne, przejęli dotacje i reklamy rządowe na gazety, media kogo interesuje teraz Duda…….niestety Polaków dalej będą Sądzić stare układy.

 

 

Konrad W

Proszą Trumpa o śledztwo w wyborze papieża. Obama wpływał na wybór.

28 lipca 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polska