Duda z agenturą destabilizuje Polskę aby odebrać pieniądze z USA

Duda z agenturą destabilizuje Polskę aby odebrać pieniądze z USA

 

W Polsce za pomocą Prezydenta Dudy doszło do odebrania władzy przez wybrany przez ludzi Rząd PIS. I tak Szydło dostała 96 tys głosów, Macierewicz dostał ponad 30 000 , Waszczykowski także i zostali wyrzuceni a Premierem został chłopak na którego ludzie nie głosowali.

Aby wytłumaczyć zwykłym Polakom którzy uważali że przyjazd Amerykańskich wojsk robi Polskę bezpieczną i przyciąga kapitał należy przytoczyć analizy prosto z Niemiec. Są one bardzo ciekawe i pokazują dlaczego usunięto rękami Dudy – „Lolka „, Bolkiem był Wałęsa –  Rząd Szydło, Ministra Waszczykowskiego i Macierewicza.

Zaczynamy:

13 listopada szef federalnej służby wywiadowczej scharakteryzował 5 najważniejszych kierunków bezpieczeństwa i polityki międzynarodowej Niemiec do 2030 roku. Oprócz informacji o ISSI na drugim miejscu szef służby wywiadowczej napisał że Niemcy muszą koniecznie odzyskać i wzmocnić dobre stosunki wojskowe z USA.

Ponadto napisali tam że Niemcy muszą dalej utrzymywać dobre relacje gospodarcze i polityczne z Rosją. – co ciekawe już nikt nie pamięta że Rosja napadła na Ukraine i zabito 10 000 ludzi.

 

Jak państwo widzą Niemcom nie podoba się że Minister Macierewicz ściągnął do Polski wojska Amerykańskie i chciał przesunąć większe oddziały z wojsk z Niemiec.

Proszę zauważyć że Premier Wielkiej Brytanii była ostatnio w Polsce i obiecała 5 milionów funtów na infrastrukturę w Polskę.

To nie podoba się Niemcom bo wiadomo coraz większe pieniądze są inwestowane w Polsce dlatego rękami Dudy usunięto Szydło i ministrów których Polacy wybierali i robią z Polskę pośmiewisko w oczach USA. Proszę zobaczyć kilka dni później Macierewicz ma jechać do USA, został zaproszony do Białego Domu co pokazuje że USA właśnie jemu ufały.

Czy normalny kraj zwalnia Premiera Polski czyli Szydło, ministra MON Macierewicza z funkcji przed wyjazdem do głównego sojusznika Polski ? Czy zmienia się Rząd który ma aż 50% poparcia? No nie – ale odpowiedz jest prosta bo oto u Dudy pracują osoby które pracowały jeszcze przy wcześniejszym Prezydencie i mają powiązania z samą Moskwą.

Więc cała zabawa z Rządem PIS który miał bardzo wysokie notowania, został rozbity przez Dude i agenture Niemiecko-Rosyjska.  Doprowadzają do przewrotu w Polsce aby Niemcy odzyskały wizerunek w oczach USA, odzyskały kasę jaka zaczynana jest inwestowana przez wojska Amerykańskie i Wielkiej Brytanii w Polsce.

Jakim trzeba być człowiekiem aby klękać przy ołtarzu jak robi to Duda a działać na niekorzyść swojego kraju i Polaków….Minister Błaszczak jest pan zwykłym karierowiczem gdyż przyjął pan tekę ministra MON bo człowiek honoru by ją nie przyjął.

Aby uratować Polskę od PO, PISU przesiąkniętego też przez agenturę rosyjską bo ktoś zgodził się w PIS na usunięcie Szydło i Macierewicza i Waszczykowskiego ci trzej politycy muszą otworzyć szybko Partię , na bazie swojej popularności muszą dojść do władzy jeśli nie Polska będzie dalej kolonią Niemiec i Rosji a bicz będzie trzymał Duda z Morawieckim na którego ludzie nie głosowali.

O wolną , bogatą Polskę bez niewoli z Berlina i Moskwy , Polacy będą musieli jeszcze długo walczyć gdyż agentura jest nawet w PIS dlatego że wszyscy zgadzają się z decyzjami Dudy, nikt nie protestuje kiedy zwalnia się dobrych misnitrów ale zaraz przecież to Duda nie jest w zarządzie szefostwa PIS.

Szczegóły co dzieje się w Polsce polecamy oglądnąć poniższy film

Konrad W

Jak stary Morawiecki usuwa ministrów

Stary Morawiecki niszczy głosów Polaków, Polskę i PIS

 

 

9 stycznia 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Polska