Duda, Morawiecki, Kaczyński płacić swoimi żydom za zdradę USA

Duda, Morawiecki, Kaczynski niech płacą swoimi pieniędzmi żydom za zbliżanie się do Chin i Rosji

 

Donald Trump podpisał tzw. ustawę 447, która zobowiązuje Departament Stanu USA do składania corocznych raportów na temat restytucji mienia pożydowskiego. Według niektórych analiz administracja amerykańska otrzymała w ten sposób instrument nacisku na Polskę, by należne Skarbowi Państwa mienie bezspadkowe oddawała organizacjom żydowskim.

Dlaczego Trumpowi ręka się nie zatrzymała gdy podpisywał ustawę ?

Podczas ostatniej wizyty w Polsce Trump zaproponował Polsce sojusz strategiczny . Wiadomo że USA walczy o prymat na świecie z Chinami, Rosją i Niemcami.

Niestety propozycję Kaczyński i Duda odrzucili , Duda słucha księży z Watykanu dlatego ich nie było na wiecu gdy przyjechał Trump a Morawiecki słucha Merkel.

Kaczyński i DUDA wyżucili proamerykańskich polityków czyli Premier Szydło i Mininistra Spraw Zagranicznych Waszczykowskiego a zastąpili ich proniemieckim Morawieckim czyli były doradzca Tuska oraz wyżucono Macierewicza gdyż jako szef MON aresztował rosyjskich szpiegów oraz chciał budować okręty podwodne dla Polski i budować sojusz z USA.

Obecnie Morawiecki jest proniemiecki a Duda prorosyjski gdyż zatrudnia u siebie doradców prezydenta Komorowskiego a Kaczyński zmienił wszystko po spotkaniu z Merkel. Ponadto Rząd PIS ogłosił że bedzie zwiększał współprace z Chinami i wybuduje dworzec przełądunkowy dla produktów z Chin na Europę w Polsce – a przecież Trump nałożył cła na produkty z Chin gdyż wielki zarobek Chińczycy wydają na konfrontację militarną z armią USA.

TRUMP to dobrze wie , dlatego też podpisał ustawę która uderza w dobre imie Polski oraz porfele ludzi. Nie ma się co dziwić. 

Wniosek Polska jest biedna, skorumpowana, sprzedana przez samych Polaków. KAczyński , Duda i Morawiecki wolą Polskę przy Chinach, Rosji i Niemiec a nie przy wielkich tego świata jak USA, Japonia, Korea Południowa, Kanada czy Australia.

Upadek Polski następuje po Platformię, która sprzedała Polskę niemieckiemu kapitałowi który otwierał firmy i nie płacił podatków, teraz PIS sprzedaję Polskę Chinom i Watykanowi gdyż Kościół który ma uczyć TYLKO nauki jęzusa dzięki ustawię PIS ma już ponad 100 000 hektarów pola zamiast to Polacy go dostać i uprawiać.

Niemcy i przede wszystkim Francja dobrze wie że wielki biznes robi sie z USA dlatego po wizycie Trumpa w Polsce, który zaoferował Polskę współpracę Prezydent Francja miał kilka spotkań z Trumpem i już sprawy dotyczące róznych spraw i konfliktów Trump konsultuje tylko z Francją.

Zakończenie tej historii bedzie takie że Niemcy, Francja i Wielka Brytania będzie kiedyś robić wielkie interesy z USA jak już i Chiny i Rosja i UE bedzie na kolanach gospodarczo przed Trumpem a Polska zostanie w czarnej „dup.e” ze spłatą 65 miliardów dolarów do Izraela.

DUDA , KACZYŃSKI I MORAWIECKI powinni płącić  żądania żydów ze swoich pieniędzy a cały PIS powinno pozbawić się substytucji partyjnych z Sejmu gdyż ustawa 447 to wina obecnego Rządu !!!!

Wszystko to usłyszysz z prosto z Polski, że nie ma sie co dziwić że Trump nie chce współpracowac z Polską jeśli tacy ludzie jak Duda z Unii Wolności i Morawiecki – doradzca Tuska Rządzą Polską. Duda słucha księży Watykanu i Rosji a Morawiecki Merkel.

Posłuchaj całą prawdę !!! inną niż gazeta Sakiewicza pobierająca dotacje Rządowe za chwalenie Rządu PIS .

 

 

Konrad W

 

11 maja 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Polska