Duda chroni Kulczyka z listy WSI, czyli co dzieję się w Polsce

Duda chroni Kulczyka z listy WSI, Duńczycy Nord Strem budują agenci Stasi i KGB

 

Co się dzieje w Polsce.

Ciekawe rzeczy dochodzą z Polski,. o tym że Duda zdradził PIS i okazał się „kretem” Platformy  jak mówią redaktorzy dowiedzieliśmy już 3 tygodnie temu.

Chodzi o to iż  Duda  w Polsce obiecał w Kampanii przed wyborczej że opublikuje słynną liste WSI, która ma przedstawić osoby które współpracowały z Wojskowymi Służbami Informacyjnymi i donosiły na Polaków.

Niestety Andrzej Duda oszukał Polaków i nie opublikował tej listy pokazując dobitnie iż nie chce aby Polska była w końcu wolna i czysta od komunizmu , jest to spowodowane tylko tym iż muszą być na tej liście osoby z życia codziennego kraju, redaktorzy sugerują że są to księża a nawet Kulczyk którego fortuna musiała być zbudowana na „krzywdzie Polskich portfeli” po prostu zaniżano akcje firm rządowych gdy je kupował.

Ponadto Duda zablokował reformę Sądu Najwyższego i dalej starzy sędziowie znajomi , znajomych z komuny rządzą w Polsce. Widać wyraźnie że ludzie popierający Dudę nie rozumieją co się dzieje wokół nich i nie dociera że Duda mógł zdradzić PIS.

Niestety może iść dalej i założyć swoją partię aby odebrać głosy PISowi.

Oto cała Polska – szczegóły w bardzo ciekawym odcinku ” Idz pod Prad ” gdzie publicyści mówią po prostu całą prawdę jak zakręcona jest Polska przez komunistów a zyski ciągną z budżetu kraju czyli Polskich ludzi – Rosja i Niemcy za pomocą Polskich Polityków. Polak ma być wesołym niewolnikiem – mówi Paweł Chojecki , najgorsze jest to iż pewni Polacy zdradzają Polskę i swoich sąsiadów innym krajom, dlatego jest bieda wśród Polskich rodzin.

Co ciekawe ogłupianie Polaków i chronienie Dudy przez KOD jest tak silne że potrafią blokować ludziom Facebooki za to że piszą o nim – nam zablokowano na miesiąc.

Widać wyraźnie Polska znów rękami „Dudy” zostaje przejmowana przez siły Platformy Obywatelskiej i okrągłego stołu.Obecnie Polacy są w letargu przez media prawicowe które zrobiły dobra reklamę Dudzie. Niestety czas się budzić !!!

Polska i Polacy byli w niewoli Rosyjskiej pracowali na ich bogactwa, później pracowali dla Niemiec a teraz gdy PIS i Macierewicz w końcu doprowadzili że tego że wojska amerykańskie wylądowali w Polsce to Duda ciągnie do Polski chińczyków których USA ma za głównego wroga komunizmu na świecie.Widać wyraznie że Duda ma całkowite inne priorytety niż Polska i PIS i Polacy głosujący na PIS , Duda pracuje dla kogoś innego , może dla Watykanu czyli dla Berlina i Rosji. Duda chce zdymisjonować Ministra Macierewicza dlaczego , po pierwsze gdyż ludzie go lubią a po drugie gdyż ma naciski od ludzi z BBN w których dalej pracują ludzie od Komorowskiego , dlaczego wiec ich nie wymienił ?

Odpowiedz prosta , bo jak przy okrągłym stole komuniści i obce służby zamieniły władze na swojego agenta czyli Wałęse tak teraz podmieniono prezydenta Komorowskiego na Dude swojego człowieka.

Czy Polacy zdążą się obudzić z letargu i albo dadzą Dudzie ultimatum że albo zacznie współpracować z PIS i odbiorą Polskę starym układom albo, albo wybiorą na następną kadencje innego Prezydenta który w końcu naprawi Polskę zniszczoną przez Wałęsę przy okrągłym stole.

Chyba lepszym kandydatem Prawicy, PISu i ludzi którzy chcą wreszcie wolnej Polskie od wpływów Rosji i Niemiec powinien być Zbigniew Ziobro. To on jako jedyny chce silnych reform Sądów, ponadto jest dorosły, zna się na prawie, jest dobrym ministrem i ma ustabilizowane poglądy i nie jest jak Duda, który należał kiedyś do Unii Wolności której później członkowie widząc że spada poparcie założyli Platformę Obywatelską i dalej niszczyli Polskę, jej Armię i doprowadzali Polskie rodziny do biedy.

W roku 2019 wybory do Parlamentu , PIS musi wygrać aby dobre zmiany, reformy utrzymać a pózniej wystawić już innego kandydata i pokazać Dudzie że lojalność wobec partii i wobec ludzi jest ważną cecha polityka. Nie kościół i chodzenie koło księży ale lojalność wobec ludzi. Komorowski, Wałęsa i Kwaśniewski mieli dobrą ceche byli lojalni wobec swojej partii, niestety nasz „Duduś” nie jest bo postawił sie swojej partii ba nawet chce dymisjonować ministrów z PIS.

Interesuje się Polską zobacz o tym wszystkim wyraźnie mówią redaktorzy – po prostu nie ma dalej wolnej bez układów Polski dzięki ” wybudzonego agenta” jak nazywają redaktorzy pana Dudę.

 

 

 

8 września 2017