Donald Tusk i Merkel igra życiem ludzi w Europie, totalna krytyka

BRUKSELA

Donald Tusk igra z życiem ludzi, wyrzucić natychmiast z Brukseli

 

Donald Tusk został oskarżony graniem życiem ludzi w swojej polityce i spadła na niego totalna krytyka w Wielkiej Brytanii.

Grupa brytyjskich posłów napisała list do szefa Unii Europejskiej z informacją aby Unia Europejska zagwarantowała życie i pobyt Brytyjczyków na terenie Unii Europejskiej.

81 posłów podpisało się do listu do Donalda Tuska wzywając go do zagwarantowania praw Brytyjczyków na terenie krajów Unii Europejskiej na zbliżającym się w przyszłym miesiącu szczytu Rady Europejskiej

Panie Premier Theresa May zagwarantowała, iż osoby z Unii Europejskiej mogą zostać na terenie Wielkiej Brytanii aby mogli dalej pracować i wychowywać dzieci natomiast nic nie słyszymy od strony Brukseli .

Na ostatniej konferencji w Londynie pomiędzy Premierem Szydło a Premierem Wielkiej Brytanii May – szefowa Rządu Brytyjskiego powiedziała, że gwarantuje Polakom życie na wyspach jeśli Unia zagwarantuje życie Brytyjczykom w Europie.

 

tusk-merkel

Podsumowanie:

Brexit był przez Tuska i Junkera, że doprowadzili do olbrzymiego chaosu w Europie przez emigrację z Syrii, upadek turystyki, obietnice wiz dla Turcji oraz nie potrafili negocjować podczas kampanii referendalnej z Brytanią ale straszyli. Teraz żaden z nich nie potrafi podać się do dymisji ani przyznać do błędu ale ludzie muszą żyć.

Wielka Brytania przyjęła 3.6 miliona emigrantów z biednych krajów : Polska, Rumunia, Bułgaria,Łotwa, Litwa, Hiszpania, Słowacja dając im pracę, zasiłki i dom nad głową. Czyli jeden kraj przyjął ludzi z 27 krajów. Natomiast w Europie mieszka 1.2 miliona Brytyjczyków aż w 27 krajach i na pewno nie dostają takich zasiłków od Rządów krajów jak płacą na wyspach.

Jednak jak to bywa „komuniści” nie potrafią zrobić aby było normalnie. Logicznie jeśli Brytyjczycy gwarantują takiej dużej masie ludzi życie na wyspach chyba normalne jest aby zrobiła to i UNIA.

 Jednak Tusk , Junker nie patrzą na ludzi, interesuje ich coś innego, zemsta za Brexit !!!

 

imperator

Wojna z Brytanią na temat życia ludzi skończy się tym, iż jeśli Bruksela każe opuścić Europę Brytyjczykom lub nałoży wizy , zrobi to samo Brytania. 3. 6 miliona ludzi jak wróci do biednych krajów w tym do Polski ponad milion ludzi będzie to koniec 500+, lotniska trzeba zamknąć i koniec sprzedaży towarów na wyspy. Upadek Słowacji, Hiszpanii która też sprzedaje wiele towarów na wyspy jak Polska.

Jednak Donald Tusk i Merkel nie myśli o tym, interesuje ich zniszczenie Wielkiej Brytanii jak powiedział „uczeń imperatora ” – opuszczenie Unii Europejskiej musi zaboleć Wielką Brytanię czyli gra życiem ludzi w tym Polaków na wyspach. 

Szef Unii powinien nie igrać z życiem Brytyjskich rodzin w Europie bo to oni zagwarantowali życie rodzin Polskich i innych emigrantów w Wielkiej Brytanii. Brak sprawiedliwości to też ” ciemna strona mocy ” dlatego kiedyś za to „Eurokraci zapłacą ” oby Polski Rząd lub Polacy na wyspach też nie, jeśli nic nie zrobią w tej sprawie.

Konrad W.

Czytaj spokrewnione artykuły:

http://polskie-echo.com/wysmiali-tuska-w-anglii-bedzie-brexit-i-to-wina-tuska-i-junckera/

http://polskie-echo.com/mamy-brexit-tusk-shultz-i-juncker-do-zwolnienia/

Polak Szymański chce aby Brytania płaciła za Brexit.

http://polskie-echo.com/konrad-szymanski-czy-drugi-tusk-chlopie-obudz-sie-litwa-szanowac-brytyjczykow/

 PREMIER WILEKIEJ BRYTANII – potwierdza że Polacy mogą zostać na terenie Wielkiej Brytanii

SPOTKANIE PREMIER SZYDŁO – PREMIER MAY

29 listopada 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka

1 komentarzy
  1. Pani premier May ,pani gwarantuje życie Polakom mieszkających w UK, wzamian my Polacy mamy pani zagwarantować życie Brytyjczyków w Europie.Pani to powiedziała,to jest śmieszne my co najwyżej możemy pani zagwarantować to w Polsce dla obywateli pani kraju.Mamy rozstawić w całej pierdzielonej uni swoich policjantów żeby pilnowali brytoli co by im się krzywda nie stała.Może poślemy nad niemcy Dywizjon 303.Gratuluję.Narazie Polacy są mordowani w pani kraju,może pani zajmie się tą spraeą.

Komentowanie jest wyłączone.