Donald Trump przybywa do UK na szczyt NATO i na spotkanie z Królową

Donald Trump przybywa do UK na szczyt NATO i na spotkanie z Królową

 

Donald Trump, Prezydent USA, wylądował na lotnisku Stansted w Essex przed spotkaniami z Borisem Johnsonem, królową i światowymi przywódcami, a także weźmie udział w szczycie NATO w Watford

Będziemy używać Twojego adresu e-mail tylko do wysyłania Ci biuletynów. Szczegółowe informacje na temat twoich praw do ochrony danych znajdują się w naszej Informacji o polityce prywatności
Donald Trump przybył do Wielkiej Brytanii z trzecią wizytą jako prezydent USA.

Światowy lider weźmie udział w szczycie NATO, spotka się z Borisem Johnsonem i królową podczas trzydniowego pobytu podczas trąby powietrznej.

Ale pracownicy NHS planują protest przed Pałacem Buckingham, a londyńczycy już narzekają na grzmiący hałas helikopterów wojskowych latających nad miastem.

Trump wylądował na lotnisku Stansted w Essex.

Prezydent i pierwsza dama Melania Trump spędzą trzy dni w Londynie po tym, jak Air Force One wyląduje na lotnisku Stansted w Essex o 21.45 czasu brytyjskiego w poniedziałek.

Stamtąd natychmiast wsiądą do helikoptera Marine One i polecą do Winfield House, rezydencji ambasadora USA w Regent’s Park, lądując o 22.20.

Pierwsze zaplanowane wydarzenia Trumpa odbędą się we wtorek, ponieważ szczyt przypada na 70. rocznicę NATO w mieście, w którym miała swoją pierwszą siedzibę.

Szczyt zakończy się w środę po południu.

Całkowity koszt pierwszej wizyty Trumpa w Wielkiej Brytanii w lipcu 2018 r. Wyniósł 14,2 miliona funtów.

Konrad W

 

2 grudnia 2019

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *