Demokracja Tuska, Junkera. Marsz Niepodległości a marsz w Atenach

Demokracja Tuska, Junkera. Marsz Niepodległości w POLSCE a marsz w Atenach

 

Bruksela cały czas atakuję Polskę i Rząd PIS wybrany w demokratycznych wyborach, tym razem nie podoba się im marsz Niepodległości gdzie jest to rocznica odzyskania przez Polskę po 120 latach niewoli rosyjsko – niemieckiej niepodległości.

Wiec jaka jest demokracja w UE zarządzana przez Tuska i Junkera. Oto ona – zobacz film poniżej co działo sie w Atenach. Dla Grecji nie ma rezolucji potępieńczej kraj ale dla Polski jest za normalny marsz.

Setki demonstrantów zaatakowały policję bombami benzynowymi i kamieniami po tym, jak pokojowy marsz w Atenach stał się gwałtowny. Policja zderza się z protestującymi w wyniku gwałtownych niepokojów w Atenach
Tysiące Greków przemaszerowało ulicami stolicy, aby uczcić 44. rocznicę powstania studenckiego przeciwko rządzącej juncie wojskowej, która zakończyła się rozlewem krwi.

Ponad 5000 policjantów zostało rozmieszczonych w środkowych Atenach, aby obsadzić ponad 10 000 osób podczas marszu do amerykańskiej ambasady, co niektórzy protestujący oskarżyli o popieranie siedmioletniej dyktatury wojskowej. Protestujący podpalili pojemniki i rzucało kamieniami w policję niedaleko Politechniki w Atenach.

W Brukseli oraz u Tuska i Junkera nie ma w ogóle sprawiedliwościowi i demokracji a jest chęć zemsty na Polsce i Polakach którzy chcą radować się z tego że Polska odzyskała niepodległość.

No to co –  czy będzie teraz nota potępiająca z Brukseli wybryki w Atenach i zakaz corocznego marszu?

greece riot athens petrol bomb

 

Clashes following a rally commemorating the 1973 students uprising against the US-backed military junta

VIDEO JAK RZUCAJĄ BUTELKAMI Z BENZYNĄ NA ULICACH ATEN

Konrad W

 

17 listopada 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Świat