Debata: ludzie z UE nie chcą integracji, uczyć języka, zatrzymać to szaleństwo

Debata o imigracji z UE nie chcą integracji, uczyć się języka, zatrzymać to szaleństwo

Oni nie chcą się integrować!

Podczas debaty na Sky New na temat emigracji z Unii Europejskiej padły słowa że oni po prostu nie chcą się integrować.

Rozmawiano na temat jak zatrzymać emigrację z Unii że powinno się ich zmusić do nauki jezyka angielskiego zanim pozwolimy im osiedlić się w Wielkiej Brytanii.

Dziennikarz prasowy i telewizyjny Bidish starł się z felietonistą Andre Walkerem .

Kulminacją jednak rozmowy była wypowiedz że – cytat:

Jesteśmy uzależnieni od niewykwalifikowanej siły roboczej, jesteśmy uzależnieni od ludzi, którzy nie chcą się integrować, jesteśmy uzależnieni od ludzi, którzy nie chcą mówić po angielsku i my powinniśmy to zatrzymać – to szaleństwo. 

 We’re addicted to unskilled labour, we’re addicted to people who don’t want to integrate, we’re addicted to people who don’t want to speak English and we should just stop it – it’s crazy  – Andre Walker

Ponadto nadmiar pracowników z UE powoduje że pracodawcy są bardzo skłonni dawać pracę każdemu kto zaakceptuję najniższą płacę dlatego nastąpił wyścig o pracę i szkodzi wszystkim.

 Powołano się na słowa Premier „Brexit znaczy Brexit ” to nie są słowa rasitowskie, są to słowa które mówią że jesteśmy uzależnieni  od prawa do przemieszczania się do Wielkiej Brytanii to jest nasz problem. Imigranci rujnują społeczeństwo gdy jest ich po prostu nadmiar. Trzeba ich pierwsze nauczyć języka angielskiego i dopiero wpuścić do kraju.

Rozmowa była podyktowana nowymi pomysłami Rządu o czym pisały dzisiaj wszystkie gazety że ludzie z Europy jeśli będą chcieli mieszkać w Anglii będą musieli mówić po angielsku.

photo/telegraph

5 stycznia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka