Będzie twardy Brexit. Cameron wraca do Polityki. Głosuj na Premier May.

David Cameron namawia na głosowanie na Premier May, dowiezie Brexit

 

David Cameron wraca do Polityki

Były ex Premier wezwał mieszkańców, aby głosowali na Konserwatystów i dali Theresie May majowe zwycięstwo w wyborach parlamentarnych, aby mogła negocjować  Brexit.

Były premier powiedział do kamery, że ważne jest, aby Konserwatyści wygrali dużą większością głosów bo Theresa May to osoba która może doprowadzić do końca co chcą ludzie czyli Brexit.

Powiedział także że choć był wcześniej przeciwko Brexitowi to jednak wraca do polityki aby powstrzymać Partię Pracy. Mówi że Jeremy Corbyn na Premiera to będzie porażka. 

 

 

KOMENTARZ:

Przed referendum David Cameron namawiał ludzi aby głosowali przeciwko Brexit. Po przegranym referendum zrezygnował ze stanowiska Premiera.

Teraz już popiera Premier May, wraca do Polityki i mówi że Premier May doprowadzi  Brexit i z wyjścia z Unii Europejskiej. Mówi że nie można doprowadzić aby Corbyn z Partii Pracy został Premierem bo będzie złym Premierem.

Dużo wskazuje że Konserwatyści zdobędą większość i będzie nawet twardy Brexit bo ludzie tego chcą, oddzielić się od Brukseli i zmniejszyć emigracje. Oczywiście są też ludzie którzy nie chcą twardego Brexitu ale chcą Brexit więc też zagłosują na partie Konserwatystów.

Aby zakończyć tą informację i zanalizować to trzeba powiedzieć że David był bardzo popularnym politykiem, za swojej kadencji Premiera był bardzo popularny wśród osób mieszkający na wyspach z Indii i Pakistanu więc dużo głosów nazbiera dla Partii Konserwatywnej.Na jego spotkania przyjeżdżało nawet całe Wembley osób z Indii. ( film poniżej ) Oni zagłosują za Premier May.

Jeśli ktoś miał jeszcze nadzieje, że te wybory coś zmienią w podejściu Wielkiej Brytanii do Brexitu , to się zdziwią – będzie i to nawet twardy Brexit.

Ludzie mają dość Brukseli i nadmiaru emigracji. Do tego 390 000 emigrantów nie pracuje. Ludzie widzą jak Tusk i Bruksela chce 85 mld i mówi – najpierw Londyn musi zapłacić a później będziemy rozmawiać dalej o umowach handlowych i naszej współpracy. Nie podoba się to Brytyjczykom, to dumny i silny naród. 3 kolumna ludzi opłacana za pieniądze zagraniczne jak w Polsce jakiegoś KOD popierającego Niemcy czy Korwina lubiącego Rosję nie zamydliła Brytyjczykom mózgów. Oni chcą silnego, niezależnego kraju Wielkiej Brytanii i tak się stanie. Będzie Global Brytania.

Twardy Brexit oznacza że, jeśli pracę dostanie każdy gdyż Premier mówiła iż potrzebują pracowników to już zasiłki dla rodzin, które obciążają wydatki państwa niestety nie dostaną wszyscy imigracji.

Co to jest Global Brytania przeczytasz klikając na link.

http://polskie-echo.com/globalna-brytania-co-to-oznacza/

 

 

Oto potwierdzenie jak bardzo był popularny David Cameron wśród osób z Indii.

Konrad W

 

 

13 maja 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka