Darek Skrzypski, zginął w wypadku Londyn, podziękowania dla Polonii

 WYPADEK

Darek Skrzypski miał wypadek samochodowy 11 listopada, samochód stanął w płomieniach a jego wybuch doprowadził do licznych poparzeń ciała. Darek został przewieziony do Chelsea and Westminster hospital gdzie walczył do końca o swoje życie. Polak prowadził samochód Peugeot 307 do wypadku doszło na M1.

Niestety obrażenia okazały się zbyt liczne i Darek odszedł od nas 13 listopada o godzinie 22:30.
Darek był bardzo spontaniczna, radosna, pomocna osoba pozytywnie nastawiona do świata, nie dało się go nie lubić lub nie zauważyć. Wszędzie było go pełno.

Chcemy żeby Darek był pochowany w rodzinnym mieście Sztum i spoczął obok swojego taty. Dlatego tez zwracamy się do Was z ogromna prośba o pomoc w zbiórce pieniędzy na transport ciała i wszystkie formalności związane z pogrzebem. Z góry dziękujemy za wszystkie zebrane pieniądze. Zbiórkę będziemy prowadzić do 30 listopada, date pogrzebu podamy na fb jak tylko będzie ustalona.

 KOCHANI!!!

Dziękujemy za tak szybki odzew z Waszej strony, jesteście wielcy. Wasza dobroć i szczodrość pokazała jak bliski Waszemu sercu był Darek. Z CAŁEGO SERCA JESZCZE RAZ WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJEMY ZA ZANGAŻOWANIE W AKCJĘ, POMOC FINANSOWĄ I CIEPŁE SŁOWA.

Zebraliśmy już wystarczającą sumę na pokrycie wszelkich kosztów związanych z pogrzebem. Skontaktowaliśmy się już z administratorem strony z prośbą o wcześniejsze zamknięcie akcji. Niestety, może to potrwać do 48 godzin, dlatego też wszelkie nadwyżki przeznaczymy na cele charytatywne. O szczegółach będziemy Was informować na bieżąco.

JESZCZE RAZ Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY!!!

darek

Tak zapamiętamy Darka

18 listopada 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Londyn