Damian Maciejczyk zmusil kobiete do sexu z 20 mezczyznami Warrington

Damian Maciejczyk zmusil kobiete do sexu z 20 mezczyznami Warrington

 

Pierwsze zdjęcie alfonsa, który zmusił kobietę do uprawiania seksu z 20 mężczyznami dziennie.

Urodzony w Polsce Damian Maciejczyk przetrzymywał ofiarę „w niewoli” w okresie sześciu miesięcy, od czerwca do grudnia ubiegłego roku.

Dziś Echo Liverpool  ujawnilo pierwsze zdjęcie , którego sędzia musiał wypuścić na wolność w poniedziałek, w sądzie koronnym w Liverpoolu, ponieważ odbył on już czteromiesięczną karę w areszcie śledczym.

Na rozprawie, w grudniu ubiegłego roku, w Sądzie Magistrackim w Warrington, prokurator Rob Youds powiedział, że ofiara „czuła się wyczerpana i chora” po tym, jak została zmuszona do seksu z 20 różnymi mężczyznami.

Do 70 procent jej zarobków trafiło do kieszeni Maciejczyka, który pracował jako alfons.

Maciejczyk stworzył  profil ze zdjęciami bezbronnej Polki na stronie dla dorosłych, aby zwiększyć jej bazę klientów.

Klienci mieli kontaktować  się z nim i przyjeżdżali do jego domu na Fairbrother Crescent w Orford, Warrington, gdzie dziewczyna uprawiała z nimi seks.

Później przeniósł ją do mieszkania w Howley, za które płacił czynsz.

Kobieta najpierw pracowała w lokalu ze striptizem w Polsce, kiedy była nastolatką, po tym jak podobno wpadła w macki zorganizowanej grupy przestępczej.

Została przedstawiona Maciejczykowi, jak się przypuszcza, który obiecał pomóc jej w uczęszczaniu do college’u w mieście.

Maciejczyk został aresztowany 27 listopada w West Midlands w związku z oddzielnym domniemanym przestępstwem, kiedy został zatrzymany przez policję podczas jazdy swoim mercedesem.

Policja znalazła również ofiarę. Kilka dni później dziewczyna stawiła się na posterunku policji w Warrington, aby poinformować, że była wykorzystywana przez Maciejczyka.

Mężczyzna zaprzeczył oskarżeniom o kontrolowanie prostytucji dla zysku i organizowanie podróży osoby w celu wyzysku.

Ale w poniedziałek po południu przyznał się do czerpania zysku z prostytucji i został skazany na cztery miesiące przez sędziego Stevena Everetta.

Wraz z czteromiesięcznym wyrokiem więzienia Maciejczyk dostał również nakaz wykonania pracy społecznej i ma płacić składkę na fundusz ofiar.

Katarzyna Cz.

Photo/echoliverpool

 

 

22 czerwca 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Liverpool