Czy zachód chce zniszczyć kolejne Polskie firmy

Czy zachód chce zniszczyć kolejne Polskie firmy czyli zakaz hodowli zwierząt na futra.

 

Czy Jarosław Kaczyński wiec co robią posłowie PIS ?

Jak się okazuje w dniu 6 listopada 2017 r. do Sejmu wpłynął projekt nowelizacji ustawy.

Grupa posłów PiS zaproponowała wiele zmian między innymi  zakaz hodowli zwierząt na futra.

Widać wyraźnie że jacyś politycy PIS znów chcą zniszczyć biznes Polaków, pytanie czy przekonali ich do tego jacyś lobbiści z zagranicy ?

 

 

My mamy do tych posłów PIS pytania:

Czy jedzą kotlety schabowe czy kotlety z ziemniaków, jeśli jedzą mięsa to jak to jest że hoduje sie zwierzęta na jedzenie ale już na skóry nie można, ale zaraz skóry ze świni są używane, to zabronicie i hodowle świń.

Drugie pytanie do tych posłów PIS, w jakich butach chodzą w zimę ze skóry czy z papieru ?

Jeśli chodzą ze skóry to znaczy że zgadzają się na hodowle zwierząt na skórę za granicą i na zarobek firm zagranicznych ale już w Polsce Polskie firmy nie mogą zarabiać.

Wiec panowie PISU – co mają Polacy robić , mają zasuwać ciężko w fabrykach i kupować ubrania ze skóry za granicą.

Wynika z tego że posłowie PIS nie mają pojęcia jak budować gospodarkę kraju i nudzi się im i wymyślają głupie ustawy które niszczą biznesy a nie budują.

A ci posłowie PIS, którzy dali taką ustawę wyskakiwać z butów ze skór, oraz nie używać płaszczy i kurtek ze skór a ubierać na zimę z papieru , tylko nie kupować kurtek ze skór z zagranicy za wypłaty, które dają wam Polacy w podatkach.

Jarek Kaczyński  zablokuj ten pomysł swoich pracowników, a tymi co dali taką ustawę niech zajmie się Policja czy nie było wpływu lobbistów z zagranicy. Oni chcą znów zniszczyć Polski biznes kosztem zachodniego bo 35 miliony kraj znów będzie kupował skóry nie z Polskiej hodowli ale z zagranicy.

Patrząc realnie na tych posłów PIS którzy dali taką ustawę widać wyraźnie że oni w ogóle nie potrafią budować biznesów Polskich a wręcz je zamykają i wysyłają Polaków do fabryk czyli robiąc niewolników kapitału zachodniego bez przyszłości.

Jarek zabierz tez wypłaty takim posłom, może zrozumieją że na ich wypłaty składają się Polacy płacąc podatki i prowadząc swoje firmy, które oni chcą zamknąć. Każdy poseł PIS ma chronić i budować Polskie firmy a nie je zamykać. Trzeba znaleść listę tych posłów i opublikować aby Polacy na nich nie głosowali a wybrali innych posłów PIS wtedy każdy z Posłów będzie się bał podnieść rękę na zamknięcie Polskich Firm.

Ustawa powinna być taka, że jak otwierasz taką hodowle skór i zatrudnisz 2 osoby dostajesz zniżkę podatków na 2 lata abyś mógł rozbudować firmę i sprzedawać jak najwięcej skór za granicę. Polska ma bardzo dobrą ziemie i klimat do produkcji zwierząt futerkowych dlatego powinni to wykorzystać i w tysiącach ton sprzedawać skóry.

Oto na zdjęciu instytucja na tych skandalicznych posłów : sprawdzić połączenia komórek, konta bankowe w Polsce a Interpol w innych krajach.. Podajmy adres emaila do CBA bip@cba.gov.pl

Oto ich przesłanie z ich strony internetowej – Centralne Biuro Antykorupcyjne (CBA) jest służbą specjalną powołaną do zwalczania korupcji w życiu publicznym i gospodarczym, w szczególności w instytucjach państwowych i samorządowych, a także do zwalczania działalności godzącej w interesy ekonomiczne państwa.

 

Znalezione obrazy dla zapytania cba

Konrad W

 

 

9 listopada 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polska