Czy Trump pomoże Anglii i uratuje Polaków na wyspach

Wielka Brytania

Wybory w USA wygrał Donald Trump, konserwatysta który chce posprzątać ” dziadostwo ” jakie powstało na świecie przez Demokratów.

Pisać ile powstało zła, można by kilka kartek ale nas interesuje czy pomoże Wielkiej Brytanii i Polakom jak i wszystkim emigrantom na wyspach.

Wiemy jedno – Wielka Brytania wychodzi z Unii.

Wiemy dlaczego – czyli brak zgody przez polityków Brukseli czyli Junkera Tuska i Merkel na nałożenie ograniczeń na nadmiar zalewający Brytanie osób z Europy. Totalne „olewactwo ” polityków Brytyjskich w Parlamencie Brukselskim a przecież to mocarstwo i ekonomiczne i militarne które wpłacało aż 50 milionów funtów dziennie do Brukseli. Z pieniędzy korzystały kraje biedne ale najbardziej zabolało na wyspach gdy przed referendum Tusk pojechał do Niemiec i mediach straszył brytyjczyków – że wyjście z UE to koniec krajów anglosaskich.

Teraz wiemy jedno.

Junker i Tusk – „plują ” na Wielką Brytanię mówiąc że nałoży na ich cła a wyjście będzie bolesne. Ale zaraz a kim to jest Tusk i Junker – zwykłe „urzędasy ” na które wypłaty składają się wszyscy ludzie płacący podatki.

Nałożenie ceł na produkty Brytyjskie , usługi transportowe będzie uderzało w Brytyjskie produkty ale najbardziej w Polskie, Hiszpańskie gdyż te kraje więcej sprzedają na wyspy niż Brytyjczycy do Polski. Ponadto cła nałożone na wyspy zniszczą ilość miejsc pracy na wyspach a przez to Polacy nie będą wyrzucani sami wyjadą jeśli nie będzie pracy.

Czy więc Donald Trump…….

Czy więc Donald Trump pomoże Wielkiej Brytanii w walce z „kumunistami ” w Brukseli. Dlaczego taka nazwa gdyż komuniści stosowali zasadę : jeśli nie jesteś z nami , jesteś naszym wrogiem i musisz za to cierpieć. Ale zaraz panie Tusk i Junker ale Anglia dała prace i zasiłki 3.6 miliona ludzi z biednych krajów oraz daje możliwość sprzedaży towarów na wyspy krajom z Europy bo Anglicy mają dość zasobne portfele.

Ale o tym już niedługo się dowiemy, wszyscy jednak na to liczą że USA jako supermocarstwo włączy się do działania w Europie i pomoże Wielkiej Brytanii w wyparciu budowania przez Niemców ” mocarstwa ” który decydują o wszystkim w białych rękawiczkach ( białe rękawiczki to Junker i Tusk ) ale przede wszystkim chce zniszczyć gospodarkę Wielkiej Brytanii, która sprzeciwiła się „dyktatowi ” polityków Brukseli którzy są niewybieralni i robią co chce Angela .

Cła na towary, usługi, transport, na wyspy to wyjazd z wysp z 40% emigrantów w tym Polaków. Towary tańsze będą przypływać statkami z krajów Azji z którą to Wielka Brytania zamierza podpisać umowy wolnego handlu.

Niech się spieszą Premier Wielkiej Brytanii May była już w Indiach rozmawiać o wolnym handlu a tam taniej produkują niż w Polsce.

Konrad W

Spalenie flagi Unii Europejskiej w Irlandii, kolejni przygotowani do wyjście przez podniesienie wpłat do Brukseli.

 

9 listopada 2016