Czy to praca dla Polskiego Wywiadu,co knuje nowa maszyna w Niemczech

Czy to praca dla Polskiego Wywiadu, co knuje nowa maszyna w Niemczech

 

Opozycja w Polsce Platformy oraz Niezależnej robią sobie cyrk z Sejmu bo nie rozumieją że wybory przegrali i nowe dopiero za trzy lata i wracają do historii Polski . Chcą zrobić znów zamieszanie jak znamy taki cytat: ” Za króla Sasa , jedz, pij i popuszczaj pasa „. Mieliśmy później aż trzy rozbiory Polskie. Gdy rządził Tusk i Platforma sprzedano wiele Polskiego majątku a zachodnie firmy wywoziły pieniądze za granice w miliardach nie płacąc podatków. Schetyna, Tusk, Kopacz nie dawali żadnych dotacji na rodziny Polskie choć państwa zachodnie dają nawet po 500 Euro od 20 lat bo ważniejszy był interesem zachodu.

Choć wygrał już PIS i Polska zaczyna być mocnym krajem, nie wolno jednak spocząć na laurach. Okazuje się że nas sąsiad cały czas pracuje nad nowymi technologiami.

A co chodzi…..

Niemcy stworzyli pierwszą na świecie maszynę produkującą nieograniczoną energię
Maszyna Wendelstein 7X stworzona w celu nieograniczonej dostawy energii z kilku litrów wody morskiej działa dokładnie tak, jak projektanci zaplanowali.

Maszyna Wendelstein 7-X, która ma pięć metrów średnicy, została pierwotnie zaprojektowana jako tzw. proof-of-concept w laboratorium w Niemczech.
Złożony układ maszyny „star-chamber” zwanej Wendelstein 7-X tworzy czystą, wolną od promieniowania energię jądrową poprzez naśladowanie tego, co dzieje się w takich gwiazdach jak nasze Słońce.

Cold Fusion – w oparciu o bezpieczną syntezę jądrową, zamiast niebezpiecznej syntezy jądrowej obecnych reaktorów na świecie była marzeniem fizyków od roku 1950 roku.
Ale technika, która jest niezwykle skomplikowana, a warunki trudne do odtworzenia, sprawiły, że ​​do tej pory tego typu maszyna była zaledwie marzeniem.
Niemniej, eksperymentalna maszyna Wendelstein 7-X jest jedną z najbardziej skomplikowanych maszyn, jakie zostały kiedykolwiek zaprojektowane i ponadto pracuje perfekcyjnie, jak wynika z przeprowadzonego niedawno badania.
Nazwa tej maszyny została zaczerpnięta z science fiction.
Maszyna ta ogranicza przegrzany hel w formie plazmy, aby wywołać reakcje w skręconych trójwymiarowych polach magnetycznych.

Sam Lazerson, fizyk z US Department of Energy Princeton Plasma Physics Laboratory (PPPL) powiedział: „Jest to znaczący krok naprzód w badaniach stellaratora, bo pokazuje, że skomplikowana i delikatna topologia magnetyczna może być tworzona i weryfikowana z wymaganą dokładnością”.

Ponadto dodał w komunikacie, iż odkrycia naukowców mogą być „kluczowym krokiem w kierunku sprawdzania wykonalności stellaratorów, jako wzoru dla przyszłych reaktorów termojądrowych”.
Tym samym programiści mogą skupić się teraz na tworzeniu nowych wzorów, które poprawiają sprawność tego urządzenia.
Klaudia S.

knuja

 Czy czasami pieniądze unijne są ładowane właśnie w projekty Niemieckie ?

Czy chcą zamknąć kolejne Polskie kopalnie lub opanować rynek energetyczny całej Europy ?

Nikt tak naprawdę nie wie co kombinują Niemcy a może marzy się im broń atomowa lub podobna bron masowego rażenia ?

A może Niemcy szukają energii, później Bruksela  karzą zamknąć Polskie kopalnie i elektrownie pod groźba kary i nakaże kupować prąd z Berlina. Aby tylko nasi sasiedzi swoimi odkryciami nie rozwalili znów całej Europy.

 Czy to nowa ENIGMA w Europie zobacz film …..

 

9 stycznia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Świat