Czy Rosja atakuje pogodą. Niespotykana pogoda po wydarzeniach politycznych

Czy Rosja atakuje pogodą, niespotykane warunki meteorologiczne są po pewnych wydarzeniach politycznych

 

Coś jest nie tak na świecie z tą pogodą.

Przykład 1

Cofamy się w przeszłość do 7 lutego 2011 roku Premier Japonii Naoto Kan wystąpił w poniedziałek na dorocznym wiecu w Tokio domagając się zwrotu kilku spornych Wysp Kurylskich, kontrolowanych przez Rosję od drugiej wojny światowej.

Nie trzeba była długo czekać i oto na zawołanie mieliśmy  trzęsienie ziemi koło wysp Japońskich ale najgorsze dopiero nadeszło to fala morska jaka uderzyła w Japonię zginęło tysiące ludzi, doszło skażenia radioaktywnego z uszkodzonej elektrowni atomowej, kraj został zniszczony. Trzęsienie ziemi mieliśmy 11 marca 2011 roku czyli po miesiącu . Skala zniszczeń była niesamowita.

Przykład 2

W sierpniu 2017 roku Donald Trump podpisał kolejne i bardzo poważne sankcję na Moskwę czym rozzłościł Władimira Putina, wszyscy myśleli że Trump pójdzie na współpracę po Baraku Obamie,  Szef Rosji powiedział kiedyś przed wyborami Prezydenckimi że jak wygra Clinton może dojść do wojny. Rosja uważała że Trump pozwoli Moskwie na wszystko i zaakceptuje zajęcie Krymu.

11 września 2017 roku niesamowity Tajfun Irma uderza na Florydzie. Wiatr sięgający 112 km/h uszkodził wiele domów i przyczynił się do śmierci osób. 100 tysięcy gospodarstw nie miało prądu, woda zalał pół Florydy. Tajfun był niesamowity, takiego tornada nie widzieli nigdy ludzie oraz pokazały zdjęcia satelitarne. Skala zniszczeń była niesamowita. I znów atak po miesiącu.

Przykład 3

Listopad 2017 roku.Premier May wygłosiła przemówienie gdzie ostro skrytykowała Rosję za działania uderzające w międzynarodowy ład i porządek. Brytyjska Premier oskarżyła Kreml o manipulowanie wyborami w innych krajach i szereg innych, negatywnych posunięć. „Wiemy doskonale, co robicie, ale wam się nie uda” – powiedziała May. Rosja używa informacji jak broni, kontrolowane przez nią media produkują fake newsy i publikują manipulowane cyfrowo fotografie-dodała. May nawiązała także do nielegalnej aneksji Krymu i konfliktu w Donbasie, który jej zdaniem podsycany jest przez Kreml. Theresa May wspomniała również o wielokrotnym gwałceniu przestrzeni powietrznej europejskich krajów przez rosyjskie samoloty i działania hakerów, którzy włamali się do duńskiego ministerstwa obrony.

Luty 2018, teraz nad UK przychodzi Syberyjska zima a Syberia jest daleko od UK i jest w innej części geograficznej.Ta zima powinna zaatakować Europę Wschodnią lub Centralną.

Jest strasznie zimno w Anglii, wielkie opady śniegu i wiatr tak wielki, że lotniska , pociągi , szkoły i autostrady nie pracują, media podają że to zima historyczna ale – kraj jest sparaliżowany.

WNIOSEK :

A może Rosja używa jakieś broni meteorologicznej do zmian pogody i do swoich politycznych celów i zastraszania. W Rosji znajduje się taka stacja do zmian pogodowych pod nazwą Stacja „Sura” oczywiście może być coś innego.

Stacja działa na zasadzie że bombarduje jonosfere ładunkami energii elektrycznej przekierowywanej do dowolnego miejsca na ziemi . Ładunek z wysokości 65-645 km dociera do powierzchni ziemi dokonując licznych zmian pogodowych. Anteny radioteleskopów wysyłają emisja fal o niskiej częstotliwości. Fale, nagrzewają część jonosfery i ich strumień kierowany jest w kierunku ziemi. Fale elektromagnetyczne przenikają dosłownie wszystko ,a ich odpowiednie natężenie może spowodować drganie lub rozpychanie płyt tektonicznych.

Może dlatego doszło do takiego dużego trzęsienia ziemi pod oceanem koło Japonii. Może wielkie niespotykane tornado na Florydzie i teraz syberyjska burza w UK to nie dzieło natury !!! Wywołanie chaosu u przeciwnika to też forma walki. Pytań wiele….

Czy Rosja może dla polityki zmieniać pogodę a czy UK i USA ma możliwości obrony przed takim atakiem ?

Mamy przypadki pogodowe czy jednak ingerencje ludzką , ale przypadki nie zdarzają się bez określonego celu…

Czy Rosja ma jakaś skuteczną broń meteorologiczną  ?

Konrad W.

English Version poniżej.

Is Russia using weather to atack countries after some political events

 

2 marca 2018