Czy rodzinę czteroosobową Polaków zamordowano w Sussex ?

Czy rodzinę czteroosobową Polaków zamordowano w Sussex ?

 

Policja rozpoczęła śledztwo w sprawie śmierci kobiety, która została znaleziona martwa w domu w Twickenham, a ciała jej męża i dwóch synów znaleziono na dnie urwiska w Birling Gap.

Sześć samochodów policyjnych ruszyło do domu w Twickenham w południowo-zachodnim Londynie, tuż po 18:00, gdzie znaleziono zakrwawione ciało z ranami kłutymi 47-letniej kobiety.

Detektywi próbowali odnaleźć jej męża, 57 lat, i dwóch synów, w wieku 7 i 10 lat, skontaktowała się z nimi policja w Sussex po tym, jak w godzinę wcześniej o 15:15 znaleziono ciało mężczyzny i dwójki dzieci w Birling Gap koło Eastbourne.

Samochód rodzinny został odnaleziony w pobliżu wschodniego wybrzeża Sussex, w pobliżu krawędzi urwiska o wysokości 300 stóp.

Sąsiedzi powiedzieli, że niewiele wiedzieli o tej rodzinie i uważali, że są nowi w okolicy. Były właściciel domu potwierdził, że dom został sprzedany w 2014 roku i został wynajęty rodzinie, która prawdopodobnie pochodzi z Polski.

A former owner of the home confirmed the house was sold in 2014 and is believed to have been rented out to the family, who are said to be Polish.

Nie dokonano aresztowań. Pojazd odzyskano w pobliżu okolicy nadmorskiej, a miejsce zbrodni pozostało w domu w Twickenham.

Policja w Sussex dodała, że ​​ciała nie zostały znalezione w pojeździe i zostały odkryte przez członka społeczeństwa. Sekcje zwłok jeszcze się nie odbyły.

Każdy, kto ma informacje, jest proszony o kontakt z Metropolitan Police pod numer 0208 721 4005, lub lokalnie z policją w Sussex pod numerem 101 podając hasło Operacja Glasson.Możesz również zadzwonić do Crimestoppers anonimowo pod numer 0800 555 111.

 

Detectives have launched a murder investigation after a woman was found dead at her home in Twickenham (pictured)

Police have recovered the bodies of the woman's husband and their two children from Birling Gap (pictured yesterday)

Katarzyna Czhoto/dailymail

11 marca 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Crime

2 komentarzy
  1. Może ktoś mógłby zedytowac tekst po wypuszczeniu go z Google translator bo z polską pisownia ma on niewiele wspolnego

  2. Zdaje sie ze Policja nie szuka nikogo innego w powiazaniu z tymi wydarzenami. Nikt ich nie zamordowal. To wyglada na wewnatrz rodzinna tragedie.

Komentowanie jest wyłączone.