Czy Polak, poszukiwany mezczyzna za kradziez w w Willerby, HULL

Czy Polak, poszukiwany mezczyzna za kradziez w w Willerby, HULL

 

Policja chce zidentyfikować tego mężczyznę na zdjeciu w związku z domniemaną kradzieżą kobiecej torebki.
Starsza kobieta została oszukana na 1000 funtów po tym, jak rozproszyła ją na parkingu Waitrose dwóch mężczyzn, którzy, jak się uważa, pracowali razem, aby ukraść jej kartę bankomatową.

75 letnia kobieta został poproszony o wskazówki do szpitala Castle Hill przez mężczyznę z polskim akcentem na parkingu w Waitrose w Willerby.

Było to jednak ostatecznie rozproszenie, aby inny mężczyzna mógł  ukraść torebkę, która zawierała jej kartę bankomatową.

Ta karta została następnie wykorzystana do wypłaty 1000 GBP w gotówce.

Policja w Humberside opublikowała zdjęcie jednego z mężczyzn, z którymi chce rozmawiać w związku z kradzieżą, i poprosiła ludzi o zachowanie czujności w ramach operacji „Yuletide”. 

Główny komisarz policji w Humberside, Phil Ward, powiedział:

„Ciężko pracujemy, aby wszyscy, którzy mieszkają, pracują i odwiedzają naszą strefę bezpiecznie zyli w te Święta Bożego Narodzenia. Od dodatkowych oficerów patrolujących centra handlowe, rynki i punkty dostępu do gorących napojów dla wyspecjalizowanych pracowników pomocy technicznej w naszym centrum obsługi telefonicznej, aby wesprzeć osoby w trudnej sytuacji – chcemy zapewnić, że Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem numer jeden.

JEsli znasz osobe na zdjeciu mówiącym z Polskim akcentem poinformuj policje.

Konrad W

16 grudnia 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Yorkshire

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *