Czy Kamil Biecke piłkarz z Luton zamordowany ? Trwają poszukiwania

Kamil Biecke z Luton mógł zostać zamordowany. Trwają poszukiwania

 

Policja obawia się, że zaginiony polski mężczyzna w Luton mógł zostać zamordowany, sześć miesięcy od daty zgłoszenia zaginięcia.

34-letni Kamil Biecke był ostatnio widziany o 1.30 rano 8 grudnia 2018 roku. na Maple Road przy skrzyżowaniu z Shaftsbury Road w Luton.

Jego zniknięcie zostało zgłoszone przez jego  żonę 14 grudnia.

Funkcjonariusze uważają, że możliwe, że został zamordowany.

DCI Mike Branston, prowadzący śledztwo, powiedział: „Pracowaliśmy niestrudzenie, aby zbudować harmonogram ostatnich działań Kamila, zanim zniknął.

„Przeprowadzając wiele zapytań, nie byliśmy w stanie prześledzić żadnej działalności telefonicznej lub bankowej, która mogłaby wskazywać, że po prostu przeprowadził się gdzie indziej. Kamil nie był w kontakcie z przyjaciółmi lub rodziną ani w Wielkiej Brytanii, ani w Polsce.

„Z tych powodów pracujemy nad możliwą hipotezą, że Kamil został zabity. To ważne, żebyśmy ustalili – żywy lub martwy – co się stało z Kamilem i gdzie może być.

Kamil jest byłym polskim piłkarzem, ostatnio grał w Baltyku Gdynia w 2013 roku. W 2016 roku przeprowadził się do Wielkiej Brytanii.

DCI Branston dodał: „Kamil ma bardzo interesującą karierę jako zawodowy bramkarz, ale w ostatnim czasie mieszkając w Luton popadł w innyi styl życia. „Obawiamy się, że jego związki mogły sprawić, że wpadł w tarapaty, co mogło po prostu oznaczać, że próbował opuścić ten styl życia, lub, co bardziej niepokojące, że mógł spotkał się z brutalnym końcem.

„Nalegamy na każdego, kto znał Kamila lub którykolwiek z jego członków, który go rozpoznał, o zgłaszanie wszelkich informacji, które mogłyby nas doprowadzić do znalezienia go.

„„Kamil – nie masz kłopotów z policją, a czytasz nasz apel, zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami przy najbliższej okazji, abyśmy mogli zapewnić Ci bezpieczeństwo. Kamil często bywał w  kasynach w okolicy Luton.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje o swoim zniknięciu, jest proszony o jak najszybsze zgłoszenie tego. Wszelkie szczegóły, mogą pomóc policji w stworzeniu zdjęcia sprawy.

Dzwoń na 101.

Konrad W

 

13 czerwca 2019