Czy Kaczyński lub Duda byli agentami WSI, blokują ujawnienie aneksu

Czy Kaczyński lub Duda byli agentami WSI, blokują ujawnienie aneksu

 

Dwóch polityków PIS czyli Jarosław Kaczyński i Andrzej Duda przed wyborami mówili, że jak sie na nich zagłosujesz to rozliczą do końca przeszłość historii postkomuny czyli opublikują raport WSI, który został zablokowany po śmierci Lecha Kaczyńskiego w Smoleńsku przez Tuska i Komorowskiego.

Co sie okazuje że Jarosław KAczynski i Andrzej Duda powiedzili wyraznie po wygranych wyborach że nie opublikują raportu.

Pytanie – dlaczego oszukali ludzi, dlateczego nie chcą tego pokazać , który z nich lub z ich kolegów koleżanek jest umaczany w stare układy postkomuny ?

Andrzej Duda to były polityk Unii Wolności, czyli nie ma korzeni prawicowych a liberalne , Jarosław Kaczyński był jak Lech Wałesa podczas okrągłęgo stołu, który wiec ma coś do ukrycia ?

Pokolenia Polaków było oszukiwanych i teraz dalej przez „kłamstwo” Dudy i Kaczyńskiego, którzy podczas swojej kampani atakowali stary system i Platformę i Komorowskiego a ludzie na nich zagłosowali jednak dalej nie wiemy kto donosił, ba kto dalej moze donosi, ba kto jest nawet politykiem w Sejmie albo ministrem w Rządzie PIS.

Widać wyraznie olbżymią propagadę w sieci w gazetach jaki ten PIS, Kaczyński i Duda są wspaniali, niestety okłamali ludzi , Polskę i dalej Polska jest w złych rękach.

Minęły już 3 lata Rządów PIS, teraz widac wyraznie że chodziło tylko o stołki polityczne, limuzyny gdyż minimum zarobków na godzinę dalej nie ma 5 euro na godzinę choć w Europie już ponad 7, a Polska jest już ponad 10 lat w UE, raport WSI schowany, Kaczyński , Duda i telewizja PIS nie poparła zbierania podpisów do Trumpa aby USA zajęły sie badaniem Smoleńska – widać wyraznie że Smoleńskiem PIS wykorzystał uczucia ludzi by na nich głosowali ale teraz aby mieć spokój z Rosją i Niemicami odeszli od tematu – czyli utrzymanie w spokoju włądzy, pieniądzy jest lepsze niż śmierć 98 ludzi .

Ceny w Polsce rosną bo Rząd zarabia na Vat, czym drożej tym wiecej zarabia a wydatki ma duże , głupie wydatki.  Rządzi doradca Tuska Moraiwecki który zapisał Polskę do Unii Bankowej i daje kasę, rozdaje ziemię Watykanowi a ten dostaje pieniadze z UE zamiast rolnik Polski dostać ziemie uprawiać i zarabiać , emeryci już są na skraju biedy jak i ludzie bez dzieci. Cena węgla już 850 złotych a emerytura 1450 złotych ale przed PISem cena węgla była 350 złotych. Nawet dotacja 500 plus jest niczym bo ceny oszalały.

Polacy uciekają z Polski , Kaczyński okłamał Polaków może to on lub ktoś pod niego znajomych jest w raporcie WSI – tego już sie nie dowiemy za rządów tego PIS.

Jednak najlepszym testem dla polityków PIS i ich wielbicieli było usunięcie Ministra Obrony Narodowej Macierewicza. Ile czytało sie artykułów jaki ten Minister super, zbudował obronę tyretorialną, Trump witał go w białym domu, aresztował rosyjskich szpiegów i co. Duda i Kaczyńśki do wyżucili. Ale to był test dla pisowskich polityków mediów, dziennikarzy czy stanął w obronie nikt nie stanął.

Polska to fajny kraj ale jak mówił jeden polityk dajcie im władzę a sami się wykońćza. Ten kraj umierał za Platformy bo sprzedawała firmy Niemcom, były niskie zarobki, ten kraj umiera przez PIS bo minimum na godzinę dalej jak w Afryce, bo kłamią jak z WSI,  ze Smoleńskiej czy z Macierewiczem.

Polacy muszą szukać innych partii prawicowych aby kraj odzyskał ducha sprawiedliwości.

Dlaczego wiec Polska jako kraj, naród upada , dlaczego Bóg tak każe ten kraj. Ponieważ moralność upadła. W Wielkiej Brytanii kilka miesiecy temu Minister Obrony Narodowej podał sie do Dymisji gdyż jedna pani powiedziała że 20 lat temu dotknął ja w kolano, Minister Home Office podała sie do dymisji gdyż jej biuro pomyliło sie i deportowało rodziny  z Caraibów, które miały Brytyjskie pozwolenia .

To odróżnia kraje bogate domokratyczne i rozwijajace sie od polskiego dziadostwa, które ponownie dał nam PIS . Kaczyńskiemu czy Dudzie udowodnisz że kłamali z WSI a oni ci mówią że to nie prawda i nie myślą o dymisji. Kaczyński dołożył na barki Polakom odszkodowania dla Rzydów i ustawę że nie ma kar za „Polskie obozy śmierci”.

Polacy stracili umysły i idą za propagadą PISu ich telewizji i gazet ale kłamstwo widać jak na dłoni.

Kto wiec był agentem WSI że i Duda i KAczynski powiedzieli że nie pokażą Polakom którzy cierpieli przez ustrój komunistyczny aneksu do WSI ?

 

Polacy muszą szukać innych partii prawicowych które po dojściu do władzy , odsunął i Platformę i PIS i w końcu naprawią Polskę na przyszłość aby pokolenia wiedziały kto donosił, kto donosi i jak działał system komunistyczny w Polsce.

Polską Rzadzą nie Prawicowi ludzie a Liberałowie dlatego kłamstwo szerzy sie dalej jak z WSI i nikt nie ma honoru poddać sie do dymisji choć ” Duda i Kaczynski okłamali ludzi z aneksem WSI”. Ponizej Liberałowie : w Kancelarii Prezydenta Dudy z Unii Wolności pan Kwiatkowski  i Kancelarii Premiera Polski – Morawiecki doradzca Tuska.

Polacy są „otumaniani” przez Michnika i teraz Sakiewicza za dotację czyli pieniądze podatników. Fundacja Tomasza Sakiewicza uruchomiła portal puszcza.tv. na jego budowę dostanie 7,2 mln zł ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska a emeryci muszą płacić podatek z 1400 złotych emerytury- jaka więc różnica miedzy PO, Pisowcy też niszczą pieniądze podatników.

 

Katarzyna W

 

26 sierpnia 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Polska

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *