Czy Jezus jest wciąż męczennikiem. Polecane video

Czy Jezus jest wciąż męczennikiem. Polecane video

 

Warto poznać prawde o Jezusie śmierci prosto z biblii od Ksiedza który nawrocił sie na chrzśscianstwo i tlumaczy co naprawde zdarzyło sie podczas śmierci Jezusa.

Jezus nie jest na krzyzu, nie jest meczennikiem ponieważ Jezus wzmarwychwstal I jest miedzy wami w postaci Ducha swietego dlatego nie trzeba caly czas przezywac jego smierc jak meczennika ale radować sie że żyje i  wróci.

Posluchaj ciekawego nauczenia. Chyba wreszcie ksiadz byly zrozumial ze zbawienie jest za darmo od Boga a nie przez dążenie do doskonalosci przez ludzi w postaci wypelniania skramentów. Zydzi to robili, oni przestrzegali 10 bozych przykazań, chodzili do synagog się modlić ale Jezus im wytlumaczyl ze nic z tego nie ma. Jeden grzech I umierasz na wieczność. Dopiero wiara ze Jezus zrobil to za Ciebie to znaczy wyswobodził ciebie od grzechu któy skazywał na wieczną śmierć  i cieszenie sie ze ON żyje pokazuje ze wierzysz w niego..

Minęło juz ponad 2000 lat od śmierci Jezus teraz ludzie muszą zrozumieć że Jezusa nie ma na krzyzu, nie jest męczennikiem nie ma go też w grobie ale jest Panem Wszechświata i przyjdzie na ziemie sądzić, karać i wprowdzić pokój na ziemi.

W Biblii wyraznie pisze Boga nie ma w budowlach. Kiedys był przed Chrystusem, teraz jest w ludziach pod nazwa duch swiety abys go odkryl aby pomogl ci odkryć jezusa. Gdy Jezus powróci na ziemie wtedy znow Bóg bedzie w światyni bo tam zamieszka…. Podaje Biblia – niestety przekaz Apostołów został sprytnie zmieniony , zasłonięty i uczy sie ludzi tylko kilka ewangelii.

 

Konrad W

 

19 kwietnia 2019