Cztery młode osoby zamordowane w Londynie w sylwestra

Cztery młode osoby zamordowane w Londynie w sylwestra


Policja apeluje o informacje po tym, jak 17-letni chłopiec, 18-letni mężczyzna i dwoje innych w wieku 20 lat zmarło w ciągu kilku godzin w Sylwestra.

Pierwsza ofiara po godzinie 19:30 to 20-letni mężczyzna został zasztyletowany na śmierć w Memorial Avenue w West Ham we wschodnim Londynie.

Druga ofiara, 18-letni mężczyzna, została pchnięta nożem w Larmans Road w Enfield około godziny 11.30 i zmarła później w szpitalu.

Trzy godziny później 17-letni chłopiec został śmiertelnie pchnięty nożem w pobliżu stacji kolejowej Tulse Hill w południowym Londynie.

Następnie we wczesnych godzinach Nowego Roku, około godziny 2.30 rano, 20-letni mężczyzna zmarł z powodu obrażeń od noża w Bartholomew Court, Old Street, w pobliżu granicy z City of London.

Piąty mężczyzna w wieku około 20 lat został zadźganyale pozostaje w stanie krytycznym w szpitalu.

Pięciu podejrzanych mężczyzn zostało aresztowanych w związku z morderstwem w Enfield, ale nikt nie został zatrzymany w trzech innych przypadkach.

Ostatnie zgony pojawiają się ze wzrostem liczby ataków nożowych w Londynie, a także wzrostem liczby przestępstw z wykorzystaniem motorowerów, w tym ataków z użyciem kwasu.

Cressida Dick, komisarz policji metropolitalnej, powiedziała, że ​​w 2017 r. ataki nożem wzrosły o 15 procent w stolicy. Powiedziała, że ​​falą przestępczą kierowała „grupa młodych przestępców”, wielokrotnie popełniających napaść i rozbój „z względną bezkarnością”. Jedna na trzy ofiary rozbójnictwa ma od 10 do 19 lat, podczas gdy 26 procent ofiar gwałtu jest w tej samej grupie wiekowe.

Każdy, kto ma informacje, zostanie poproszony anonimowo o kontakt z policją 101 lub Crimestoppers pod numerem 0800 555 111.

Miejsca ataku w Londynie

Zdjęcie gdzie 17 letni chłopak został zabity, podróżował autobusem numer 68 68 bus Norwood Road 

Schoolboy 'stabbed to death' in bus row on New Year's Eve

Konrad W

1 stycznia 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Londyn