Człowiek zadźgany nożem na parkingu Tesco w Slough, Londyn

Człowiek zadźgany nożem na parkingu Tesco w Slough, Londyn

 

Policja przybyła na parking w supermarkecie w Slough, Berks, o 12.32 po zgłoszeniu pchnięcia nożem. Odkryli, że mężczyzna odniósł poważne obrażenia i został zabrany do szpitala.

Ale wkrótce został uznany za zmarłego, a policja rozpoczęli śledztwo w sprawie morderstwa.

Jego najbliżsi krewni nie zostali poinformowani, ale zabójca wciąż jest na wolności.

Gliniarze już przeglądają CCTV i opisali atak jako „szokujący incydent”.

 

Nie dokonano żadnych aresztowań, a Scotland Yard powiedział, że dźgnięcia są traktowane jako powiązane gdyż kilka dni temu zabitą także mężczyznę. W sumie juz 47 morderstw nożem dokonano w Londynie w tym roku.

Sprawdzamy już CCTV, składamy zeznania świadków i przeprowadzamy badania kryminalistyczne Nadinspektor Ian Hunter, szef wydziału ds. Przestępstw głównych policji w Thames Valley, powiedział, że jego zespół rozpoczął „rozległe dochodzenie” w Slough.

Powiedział: „To szokujący incydent, w którym człowiek stracił życie.

„Naszym zadaniem jest teraz dowiedzieć się, co się wydarzyło i doprowadzić sprawcę lub sprawców do sprawiedliwości. „Dokonujemy już przeglądu telewizji przemysłowej, składamy zeznania świadków i przeprowadzamy badania kryminalistyczne.

 

Rzecznik Tesco powiedział: „Jesteśmy głęboko wstrząśnięci i zasmuceni śmiertelnym pchnięciem nożem na naszym parkingu Slough Extra dzisiaj, a nasze myśli są z rodziną ofiar w tym bardzo trudnym czasie.

„Wspieramy policję w śledztwie w sprawie tego tragicznego incydentu”.

Konrad W

Nastolatek zadźgany na śmierć w Londynie. Już 45 ofiara w tym roku.

8 maja 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Londyn