Chluba, Tchorzewski, jego brat, Bachowski, więzienie za atak na Polke. Hull

Chluba, Tchorzewski, jego brat, Bachowski, więzienie za atak na Polke. Hull

 

Czterech mężczyzn, którzy uderzyli pięścią  Polkę mającą 17 lat, mówiąc, że „zasługiwała na śmierć” za umawianie się z Anglikiem, zbili jej chłopaka i ojca zostali skazani w sumie na 10 lat

Polscy mężczyźni zaatakowali polską nastolatkę Olivię i jej chłopaka Kierana, ojca Busha,.
Brutalny atak miał miejsce poza domem rodziny Bushów w Hull w zeszłym roku

Łukasz Chluba, 32 lata, Tomasz Tchorzewski, 30 lat, jego brat Robert Tchorzewski, 28 lat i Ernest Bachowski, 27 lat, zostali uwięzieni .

Mężczyzni przyznali się do czynu.

Robert Tchorzewski skazany na trzy lata, dziewięć miesięcy;

Tomasz Tchorzewski skazany na trzy lata, trzy miesiące;

Chluba skazany na 20 miesięcy;

Bachowski skazany na 18 miesięcy.

Atak miał miejsce około godziny 23:00, 16 czerwca ubiegłego roku, a zakończył się dopiero, gdy polscy napastnicy zostali zmuszeni do ucieczki po sąsiadach rodziny Bushów

Hull Crown Court usłyszał, że 17-letnia Olivia Johnson poszła tłumaczyć  po przybyciu ich do domu Busha. Robert Tchorzewski nazwał ją „prostytutką”, która „zasłużyła na śmierć”, powiedział sądowi prokurator Philip Standfast.

Rozpoczęła się walka, w której pani Johnson została uderzona pięścią w ziemię przez Roberta, podczas gdy jej partner Kieran Bush został zaatakowany przez Łukasza Chlubę i braci Tchórzewskich. Mark Bush został udeżony butelką przez Tomasza Tchorzewskiego.

Podczas wczorajszego wyroku sędzia Mark Bury określił atak jako „niezwykle gwałtowny, nieprzyjemny, agresywny incydent o porządku publicznym”.

Dodał: „Takie zachowanie jest całkowicie oburzające. Nie można go traktować w żaden inny sposób, jak tylko natychmiastowy wyrok uwięzienia „.

Od lewej: Ernest Bachowski, , Tomasz Tchorzewski,

Lukasz Chluba,  Robert Tchorzewski

Katarzyna Cz.

 

 

27 lipca 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Yorkshire