Chcieli zamordować Premier May, świat oszalał

Chcieli zamordować Premier May, świat oszalał

 

Mężczyzna pojawił się w sądzie oskarżonym o próbę zabicia brytyjskiego premiera pani Theresa May.

20-letni mężczyzna pojawił się w sądzie w środę oskarżony o spisek mający na celu zabicie brytyjskiej premier Theresy May, poprzez detonację urządzenia wybuchowego.

Naa’imur Rahman z północnego Londynu został oskarżony o przygotowanie się do aktów terroryzmu. Został tymczasowo aresztowany po krótkim występie w Westminster Magistrates Court.

Prokurator Mark Carroll powiedział sądowi, że Rahman planował zdetonować improwizowane urządzenie wybuchowe u bram Downing Street i uzyskać dostęp do biura May w chaosie i zabić Premier Wielkiej Brytanii.

„Drugi atak miał być przeprowadzony za pomocą ataku samobójczego, gazowego pieprzowego i noża”, powiedział w sądzie.

Rahman miał przy sobie dwa ładunki wybuchowe, kiedy został aresztowany w zeszłym tygodniu, o czym sąd usłyszał.

Rahman pojawił się wraz ze współoskarżonym, 21-letnim Mohammedem Imranem z Birmingham, który jest również oskarżony o przygotowanie się do aktów terroryzmu. Carroll powiedział, że Imran został oskarżony o próbę przyłączenia się do grupy bojowników państwa Islamskiego w Libii.

 

Brexit widać jest zły dla pewnych sił w Europie i chcą za wszelką cenę zlikwidować Premier May, która prowadzi Wielką Brytanię do wyjścia z UE po referendum gdzie ponad 17 milionów ludzi zagłosowało na Brexit.

W 1991 r. był już zamach na Premier Wielkiej Brytanii. Irlandzcy bojownicy Armii Republikańskiej (IRA) zaatakowali siedzibę Premier Wielkiej Brytanii atakiem moździerzowym.  John Major, ówczesny premier, był wewnątrz budynku, ale atak nie zabił Premiera.

Obecnie na świecie toczy się cicha wojna pomiędzy siłami lewackimi z Brukseli z Rosją i z Chinami aby obalić siłę i demokrację w USA i Wielkiej Brytanii. Chcą podporządkować sobie te kraje aby płaciły im pieniądze jak płaciła do tej pory Wielka Brytania do Brukseli będąc w UE. Niestety zamach się nie udał jak w Smoleńsku. Zamachy w Manchester i w Londynie nie zmieniły polityki Rządu w Londynie i chce doprowadzić do Brexitu więc posuwają się dalej aż do zamachów na Premier May. Ludzie nie zdają sobie sprawy co dzieję się na około.

Prosecutor Mark Carroll told the court:  Rahman planned to detonate an improvised explosive device at the gates of Downing Street and gain access to May’s office in the ensuing chaos and kill her.

Konrad W

6 grudnia 2017