Chcieli zabić 6 swoich dzieci w domu. Sheffield. Zabili dwójkę

Chcieli zabić 6 swoich dzieci w domu. Sheffield. Zabili dwójkę

 

 Brat przyrodni i siostra, którzy mieli sześcioro dzieci, zostali uwięzieni za zamordowanie dwóch z nich, obawiając się, że zostaną odebrani przez opiekę

Para z kazirodztwa Sarah Barrass (35 lat) i Brandon Machin (39 lat) zostali dziś skazani na co najmniej 35 lat za kratami.

Planowali odebrać życie wszystkim sześcioro dzieciom, ale udało im się tylko zamordować najstarszą dwójkę, Tristan, 13 lat i Blake, 14 lat.

Barras, kobieta na zdjęciu udusił Tristana szlafrokiem w swoim domu w Sheffield 24 maja, podczas gdy Machin użył swojego gołymi rękami, by dusić Blake’a. Następnie nałożyli worki na śmieci na głowy, aby upewnić się, że nie żyją.

Każde z nich przyznało się do dwóch przypadków morderstwa, spisku morderstwa sześciorga dzieci i pięciu przypadków usiłowania zabójstwa.

Przedstawiając sprawę prokurator Kama Melly, QC, powiedział, że para zrealizowała przerażający plan, ponieważ obawiali się, że dzieci zostaną zaopiekowane. Sąd dowiedział się, że Barrass groził także swoim dzieciom w przeszłości. „Odwiedzający dom panny Barrass słyszeli, jak mówiła chłopcom:„ Dałem ci życie, mogę je zabrać ”- powiedział prokurator. „Rozmowa w ten sposób z chłopcami została opisana jako codzienna sprawa.”

Prokurator pani Melly wyjaśniła, że para dała różne pigułki z całego domu wieczorem 23 maja i dała do zjedzenia czworo najstarszych dzieci. „Żadne z dzieci nie chciało brać tabletek, ale było do tego zmuszone” – dodała. „Oskarżeni spodziewali się, że tablety zabiją dzieci z dnia na dzień.”

Ale kiedy stało się jasne, że tabletki nie przyniosły pożądanego efektu, zaczęła szukać różnych sposobów ich zamordowania, w tym uduszenia, uduszenia i utonięcia. Brandon Machin udusił Blake’a gołymi rękami po tym, jak zgłosił się na ochotnika, aby pomóc Barrassowi „jak najlepiej jak potrafił” .

Sędzia później zniósł ograniczenia w zgłaszaniu, które uniemożliwiły identyfikację ich jako przyrodniego rodzeństwa .

Barrass zakrztusił Tristana, owijając sznur szlafroka wokół szyi i ciągnąc przez około trzy minuty. Sąd usłyszał, jak Machin dusił Blake’a gołymi rękami po tym, jak zobaczył, jak jego matka dusi swojego brata, a następnie para umieściła worki na śmieci nad głowami chłopców, „aby zapewnić ich pewną śmierć”. Sąd przesłuchał następnie i wielokrotnie próbował utopić jedno z młodszych dzieci.

W Sheffield bo tam działy się te makabryczne sceny dwoje dzieci zmarło, a czworo zostało zabranych do szpitala

Po lewej dom gdzie mieszkala rodzina, po prawej dzieci ktore zostały zabite

Konrad W

 

12 listopada 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Yorkshire

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *