Był wybuch w Smoleńsku, nowy film i ustalenia podkomisji smoleńskiej

BYŁ WYBUCH w Smoleńsku, nowy film i ustalenia podkomisji ds. katastrofy smoleńskiej

 

Komisja badająca wypadek w Smoleńsku przedstawiła nowy film.

Już zrobiono eksperyment wybuchu.

Samolot odchodził na drugi krąg, odłączenie się skrzydła od samolot nie mogło obrócić samolot jak mówiła komisja Platformy Obywatelskiej.

Samolot stracił zasilanie. Ostatni okres lotu to wybuch, który zniszczył samolot i zamordował pasażerów. Amerykanie juz zrobili także badania.

Drzwi z samolotu zostały wbite w glebę z siła jaką nie mogły mieć podczas rozkładu samolotu podczas uderzenie w ziemie, drzwi dostały olbrzymiej energii, która wbiła je a tą energię dostały od wybuchu.

Części samolotu zaczęły się rozsypywać się około 900 metrów od pasa startowego gdy samolot leciał. Przód samolotu uderzył kołami do ziemi , obala to tezę komisji Tuska.

Dwa ciała zostały zwęglone w miejscu gdzie nie było pożaru na ziemi czyli wybuch ich spalił i wyrzucił na inne miejsce.

Wybuch termobaryczny nie zostawia śladu ale rozrywa kadłub samolotu i krzesła gdzie siedzą ludzie, rozrywa ubrania z ludzi, taka bomba termobaryczna powoduje silną falę uderzeniową. Teraz wiesz czemu Rosjanie nie oddali wraku, a czemu TVN mówi, że nie było wybuchu, odpowiedz prosta bo telewizję ta kupili Rosjanie a dziennikarze Polacy którzy tam pracują włączyli się w „mielenie” Polakom mózgów. W Smoleńsku zginęło prawie 100 ludzi. Holendrom Rosjanie oddali wrak samolotu zestrzelonego w 2016 od razu , Polski samolot dalej w Rosji.

To wszystko na tym filmie.

Film nagrany na komórkę, pokazuje że ilość małych części samolotu nie mogło spowodować roztrzaskanie się samolotu o ziemię gdyż samolot był nisko nad ziemią przygotowany do lądowania  .Uwaga proszę zobaczyć  wielu ludzi którzy chodzą koło katastrofy nie szukają ludzi aby ich ratować  !!! ale chodzą jak żołnierze przeszkoleni dla których śmierć ludzi jest niczym. Mogły to być jednostki specnazu dlatego nie ma tam paniki , nikt nie szuka rannych ani nie płacze. Wszyscy wiedzą co mają robić. Tylko wyszkoleni ludzie potrafią się tak zachowywać na ” placu śmierci „.

15 kwietnia 2017
Czytaj inne artykuły o Smoleńsku

1 komentarzy

Komentowanie jest wyłączone.