Burmistrz miasta Peterborough otworzył Marsz Niepodległości.

Burmistrz miasta Peterborough otworzył Marsz Niepodległości.

 

Burmistrz miasta Peterborough gdzie mieszka wielka ilość Polaków  Mayor Cllr Gul Nawaz wraz z Mayoress Amreen otworzyli wczoraj Marsz Niepodległości.

To wielka informacja bo oto Rada Miasta i Burmistrz dowiedział się i zrozumiał o co chodzi Polakom i jakie święto swiętuja.

Co ciekawe Burmistrz Miasta jest z Partii Konserwatywnej wiec juz wiesz na kogo masz głosować w wyborach do Rady Miasta. Polacy powinni skontaktować się z nim i gdy są wybory do RAd Miasta poprostu go popierać.

Burmistrz przeczytał podczas otwarcia  wspominając o zaborach Polski i o odzyskaniu Niepodległości 11/11/1918.

Podziekowania

Burmistrz, Policja i Media na wyspach i w Peterborough w końcu zrozumieli co świetują Polacy i nie atakowali Marszu . Za wszystko trzeba podziekować Panu Krzysztofowi Jastrzembskiemu z Londyn bo to on wysłał listy z wyjaśnieniami na temat odzyskania niepodległości przez Polaków. Dostał podziekowania od Policji i Burmistrza.

Kim jest Krzysztof Jastrzembski

Ukończył Oxford. Jego dziadek był premierem Polski na uchodźstwie w Londynie gdy w Polsce Rządzili Komuniści  ale Pisowscy i Duda zapomnieli o nim choć wspiera PIS i niepodległą Polskę.

 

 

 

 

 

 

Oto Informacja o Burmistrzu który otworzył Marsz na wyspach Brytyjskich

https://democracy.peterborough.gov.uk/mgUserInfo.aspx?UID=158

 

Czas na filmie 1.17 minuta – Burmistrz w Wielkiej Brytanii otwiera Marsz Niepodległosci – to wielka chwila dla Polaków na wyspach.

 

Konrad W

 

VII Marsz Niepodległości w Peterborough 10/11/19. Udany

11 listopada 2019

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *