Brytyjskie kościoły pełne, zaczynają Boże Narodzenie

Brytyjskie kościoły pełne, zaczynają Boże Narodzenie

 

Często ze słów Polaków można usłyszeć ze Brytyjscy Chrześcianie nie chodzą do kościoła niestety są bardzo wierzacymi ludzmi w ducha swietego dlatego w Boze Narodzenie Koscioly na wyspach pelniutkie.

PIERWSZE nabozeństwa rozpoczely sie o 16.00.

Co ciekawe wreszcieiI Polaków coraz wiecej w Brytyjskich kościolach a to oznacza ze zaczynaja rozumiec czym rozni sie katolicyzm czyli nauka Watykanska i ich katechizmu od NAUKI WEDLUG BIBLII Brytyjskich Chrzescian ktorzy nie sa poddanymi Watykanu ale Duchowi swietemu.

Jakie sa najważniejsze różnice miedzy katolikami a chrzescianinami w Wielkiej Brytanii:

1. Katolicy ucza ludzi na podstawie napisanej ksiedze katechizm i pisza tam że jesli bedziesz zle zył pójdziesz do czyścia.

 

– Chrzescianie wierza w skończone dzieło Jezusa Chrystus czyli dzieki Jezusowi dostajesz zbawienie czyli po śmierci czlowieka ciało umiera ale jego duch zostaje wyciagniety z ciemnosci do jasnosci czyli do zycia, pomaga w tym duch świety Jezusa.

2. Katolicy są uczeni że muszą wypełnic sakramenty aby dostac sie do nieba, katechizm podaje że jesli nie wykonasz ich zostaniesz wykluczony

– Chrzescianie wierza w że wiara w Jezusa, że pokonał śmierć i grzech oraz chrzest daje całkowity dostep do życia ponieważ Jezus powiedział – Kto uwierzy i ochrzczony zostanie ten będzie zbawiony bo jest to dar od Jezusa albo przyjmiesz albo odrzucisz i że sam nie dasz rade dojść do zbawienia.

3. Watykan przypomina naukę faryzeuszy jak uczono kiedys żydów tzn przez samoczynne dochodzenie do zbawienia czyli odpusty, zale za grzechym bierzmowanie itd.

– Chrzescianie wieżą dokładnie w nauke jaką przekazał Jezus podczas nauki w kosciele żydowskim. Zydzi mi mówili że żyja według 10 bożych przykazń, ale Jezus im mówi że jesli nawet pomyslisz zle to nie dostaniesz zbawienia… tylko wiara we mnie daje ci zbawienie powiedział JEzus. Chrześcianie wieżą że JEzus zrobił wszystko a duch swiety nie dostajesz na bierzmowaniu ale jest on dostepny dla wszystkich o każdym czasie.

4. Watykan kazuje ludziom modlić sie do swiętych róznych ludzi, różne litanie, piesni, klepanie modlitw że ponoć pomagają .

– Chrześcienie modlą się TYLKO do JEzusa Chrystusa gdyż Jezus pwoiedział wyraznie – Jest tylko jeden pośrednik pomiędzy ludzmi a Bogiem jest nim TYLKO Jezus Chrystus.

Reszte możesz posłuchać na ciekawym wykładzie Polskiego PAstora z Polski abyś zrozumiał o co chodzi JEzusowi i o co chodzi w Biblii że Jezus jest Bogiem żywym.

Zydzi robili wszystko co trzeba było przed JEZUSEM ZYLI według 10 bozych przykazań ale JEzus powiedział im to nie daje życia po śmierci ale tylko wiara w niego… Watykan aby zarabiać zmienił przekaz biblii i co ciekawe Kraje Katolickie upadają, bieda w Polsce w Argentynie, w Brazylii teraz nawet sypią się Włochy – korpucja, wyprzedaż kraju ale kraje które uczą według Biblii czyli Chrześciańska Ameryka, Wielka Brytania , Australia sa najbogatrzymi krajami świata bo ludzie ci umieli połączyć łaskę jaką przyniósł Jezus od Boga z właściwą wiara i BÓG cały czas im pomaga i ci biedni ludzie uciekają z tych katolickich krajów do Chrześciańskich krajów i oprócz zarobku pieniędzy powinni także zainteresować się Biblią i prawdziwą wiarą Boga żywego czyli Jezusa, który jest w Tobie i czeka abys w niego uwierzył – Jezusa nie ma w tabernakulum !!! jak uczą księża Watykanu. BOG czyli duch świety jest w was podaje Biblia. Bóg wróci do światyni kiedy żydzi odbudują swiatynie gdzie uczył Jezus.

24 Bóg, który stworzył świat i wszystko na nim, On, który jest Panem nieba i ziemi, nie mieszka w świątyniach zbudowanych ręką ludzką 25 i nie odbiera posługi z rąk ludzkich, jak gdyby czegoś potrzebował, bo sam daje wszystkim życie i oddech, i wszystko. 26 On z jednego [człowieka] wyprowadził cały rodzaj ludzki, aby zamieszkiwał całą powierzchnię ziemi. Określił właściwie czasy i granice ich zamieszkania, 27 aby szukali Boga, czy nie znajdą Go niejako po omacku. Bo w rzeczywistości jest On niedaleko od każdego z nas. 28 Bo w Nim żyjemy, poruszamy się i jesteśmy, jak też powiedzieli niektórzy z waszych poetów: „Jesteśmy bowiem z Jego rodu”12

cytat z Biblii o całkowitym zbawieniu.

12 jako razem z Nim pogrzebani6 w chrzcie, w którym też razem zostaliście wskrzeszeni przez wiarę w moc Boga, który Go wskrzesił. 13 I was, umarłych na skutek występków i „nieobrzezania” waszego [grzesznego] ciała, razem z Nim przywrócił do życia. Darował nam wszystkie występki, 14 skreślił zapis dłużny7 obciążający nas nakazami. To właśnie, co było naszym przeciwnikiem7, usunął z drogi, przygwoździwszy do krzyża. 15 Po rozbrojeniu Zwierzchności i Władz, jawnie wystawił [je] na widowisko, powiódłszy je dzięki Niemu w triumfie8

Problem jest poważny ponieważ Jezus przekazał, że ludzie, którzy żyją pod prawem czyli świadomie wykonuja sakramenty, żyją pod prawem Watykanu  myslą że to daje zbawienie czyli życie po śmierci. Niestety TO skazuje ich na Sąd ale wtedy jesli zrobiłeś jeden grzech usypiasz na wieczność nie ma zbawienia uczył to JEzus TYLKO w całkowitą wiare w JEzusa daje życie po śmierci czyli ciało umiera ale DUCH który dał do życia Bóg czyli twój duch ma szanse żyć wiecznie . Patrząc na to co wyprawia Watykan z Polakami widać wyraznie że po śmierci mogą zostać postawieni pod prawem i zakończą życie.

Górne zdjecie pełne kościoły w Wielkiej Brytanii Brytyjczyków, poniżej ciekawe nauczanie dla Polaków.
Konrad W

 

24 grudnia 2018

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *