Brytyjska Armia się zbroi, nowy okręt podwodny aż na 25 lat pod wodą.

Brytyjska łódź podwodna może przebywać pod wodą przez 25 lat!

 


Jednym z najnowszych osiągnięć w technologii morskiej jest uruchomienie HMS Audacious, nowej brytyjskiej łodzi podwodnej, która jest jedną z siedmiu podmiejskich klasy Astute.

Wodowanie odbyło się na początku maja .

Podsystemy łodzi podwodnej są zaprojektowane z silnikami jądrowymi z wystarczającą mocą, aby zasilać małe miasteczko i nie będą musiały tankować paliwa co najmniej 25 lat. 

Stare jednostki  Swiftsure i Trafalgar,  w najbliższych latach zostaną całkowicie usunięte z brytyjskiej floty.

Nowy okręt podwodny ma możliwość zanurzenia pod wodą aż 25 lat, ponieważ wyposażony jest w gadżety, które tworzą tlen przez oddzielenie wody a także odsalania wody z oceanów do celów pitnych i higienicznych.

Statek ma podsystemy do usuwania dwutlenku węgla z  powietrza, a także może przechowywać wystarczająco dużo żywności dla załogi. Ogólnie jedzenia starcza na aż 3 miesiące podwodnej żeglugi.

Zobacz poniżej nowe cudo Royal Navy, jeśli Polska chce być liczącym się krajem w Europie do którego wszyscy będą mieć szacunek musi mieć silną nowoczesną Armię. Wymusza to też ilość miliony Polaków, którzy zginęli podczas dwóch wojen i zaborów.

Polska to kraj w środku Europy gdzie mieszka 36 miliona ludzi większy od Rumunii, Węgry, Bułgarii, Łotwy, Litwy, Estonii, itd dlatego powinien mieć Armię, która odstrasza ale też gwarantuje bezpieczeństwo zaprzyjaźnionym sąsiadom.

Oto jak świat idzie do przodu, choć mamy pokój to jednak jeśli chcesz żyć bezpiecznie musisz się zbroić. Natomiast Donald Tusk i Platforma Obywatelska wychodziła założenia że lepiej zamknąć Polskie Stocznie. Polskę nie niszczyły obce kraje, ale Polskę niszczyli Polacy.

To odróżnia Polskę od Wielkiej Brytanii czy Rządzą na wyspach Konserwatyści czy Liberałowie , Armia musi być cały czas rozbudowywana gdyż to dobro narodowe gdy w Polsce Rządzi PIS budują Armię gdy Rządzą znów Liberałowie Polskę rozbrajają.

 

A oto wodowanie w maju.

Konrad W

9 maja 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka