Brytyjka oskarżona o uprawianie seksu z 14-letnim chłopcem

 

Brytyjka oskarżona o uprawianie seksu z 14-letnim chłopcem

Brytyjka oskarżona o uprawianie seksu z 14-letnim chłopcem w Stanach Zjednoczonych była leczona z uzależnienia od seksu jako nastolatka – mówi jej była kochanka.

Sarah McGill, która została aresztowana w hotelu w Orlando i oskarżona o seks z 14-letnim chłopcem, również regularnie oszukiwała swoją dziewczynę.

Chłopiec powiedział policji, że nawiązał kontakt z McGill podczas wyszukiwania prostytutek przez Internet. Powiedział, że spotkali się w pokoju hotelowym Marriott w Orlando, aby uprawiać seks, a on zapłacił jej 340 funtów.

Według jej byłej dziewczyny, McGill była tak bardzo zaabsorbowana seksem, że jako nastolatka korzystała z pomocy specjalistów od uzależnienia seksualnego.

McGill pojawiła się w sądzie na Florydzie na początku tego tygodnia, oskarżona o napastowanie seksualne. Została zwolniona z więzienia w Orange County w poniedziałek, ale została zmuszona do oddania swojego brytyjskiego paszportu, aby było pewne, że pozostaje na Florydzie.

 

McGill was released from Orange County Jail on Monday but was ordered to turn over her UK passport to ensure she remains in Florida

Katarzyna Cz.

 

15 kwietnia 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Crime