Brytyjczycy zbojkotują Mistrzostwa świata w Rosji. Czy Polska dołączy.

Czy Polska dołączy do Brytyjczyków gdy zbojkotują Mistrzostwa świata w Rosji.

 

Pan Duda Polska i Rząd PIS szczyci się iż jest w sojuszu militarnym z Wielką Brytanią i USA. Często słyszymy w polskich mediach jak to Rząd Morawieckiego i Duda jest bliskim sojusznikiem Londynu.

Czy więc Polska ma na tyle „jaj” aby dołączyć do bojkotu Mistrzostw świata i odwołania swojej reprezentacji do wyjazdu do Rosji jesli Wielka Brytania zdecyduje się na zbojkotowanie mistrzostw świata.

Wielka Brytania zamierza zbojkotować Mistrzostwa Świata w Rosji przez atak chemiczny w Wielkiej Brytanii przez którego w stanie krytycznym jest były szpieg oraz jego córka oraz policjant który przybył do domu . Ponadto Armia bada cmentarz i przymierza się do otwarcia grobów i zbadania zwłok śmierci żony agenta, która umarła kilkanaście miesięcy temu oraz syna który wrócił z Rosji ze śmiertelną chorobą.

Obecnie trwają badania i śledztwo udział bierze 180 żołnierzy do walki z bronią chemiczną.

Księża Wiliam już ogłosił iż nie pojedzie do Rosji na Mistrzostwa Świata !!!

Czy Polska ma na tyle odwagi że pokaże sojusz z Wielką Brytanią i także zbojkotuje mistrzostwa.

Oto jak media prawicowe – Niezależna w Polsce „chwalą się ” do Polaków że Rząd PIS i Duda to wielki sojusz z Londynem – ciekawe co teraz….czy za dmuchaniem w gazetach pójdą czyny?

 

Oto Armia i Policja prowadzi badania zamachu w Salisbury

Tents have been erected over the graves of both Skripal's wife and son. A third tent has was put up nearby, which police appear to be working from 

Policja zabiera tez samochód detektywa który miał styczność z bronią chemiczną.

Oddział w szpitalu.

Officers in protective clothing are pictured outside Salisbury District Hospital where are a number of potentially contiminated vehicles are being removed with the help of the military 

Policjant który walczy o życie po przybyciu do domu

Nick Bailey is in a serious condition in hospital

Konrad W.

Szczegóły ataku bronią chemiczną w Wielkiej Brytanii

Cmentarz w Salisbury skażony ? Armia odkopuje ciała.

 

10 marca 2018