Brytyjczycy o Smoleńsku, Video. Rosjanie niszczą ślady zamachu w Smoleńsku

Brytyjczycy o Smoleńsku, Video. Rosjanie niszczą ślady zamachu w Smoleńsku

 

To że był zamach wie każdy zdrowo myślący człowiek.

Samolot będąc 100 metrów nad ziemią przygotowany do lądowania nie mógł roztrzaskać się na tak małe części. Części tak małe rozsadzone na zewnątrz, wyrzucone nity z pokrycia mogła dokonać tylko seria małych wybuchów lub jeden wielki.

Do wybuchu bomby powietrzno – paliowe przekonuje jeszcze fakt że jak widzimy film komórkowy „Koli ” nie ma praktycznie tam żadnego duże pożaru a przecież w samolocie było dużo paliwa. Bomba ta wyssała  powietrze podczas wybuchu.

Oddanie śledztwa tak szybko przez Tuska , utrzymywanie wraku pokazuje dokładnie że był to zamach, gdyby Rosjanie nie mieli nic do ukrycia już dawno oddali by wrak jak dostali od razu wrak Holendrzy. To tylko nie chęć do polityków PIS  doprowadza niektóre osoby atakowania tezy że był to zamach.

Najciekawsze i najgorsze jakie decyzję zrobił Donald Tusk jako Premier to awans szefa BORU który miał ochraniać 96 ludzi i Prezydenta którzy zginęli pokazuje sumienie tych ludzi. Jeśli nawet załóżmy że była to katastrofa a nie zamach , choć był zamach szef BOR powinien odpowiadać prawnie za brak pracowników BORU podczas lądowania na lotnisku. No chyba każdy z was gdyby był szefem BOR miał na tyle wyobraźni aby na lotnisko które nie jest pasażerskie  wysłać kilka dni wcześniej pracowników Biura Ochrony Rządu aby nadzorować lądowanie samolotu z Prezydentem i tak wieloma ludźmi na pokładzie.

Ponadto ilość osób jaka zginęła niby po przez samobójstwo po zamachu, były to osoby powiązane z zamachem Smoleńska np. pilot Jaka który lądował wcześniej lub wielu specjalistów badających zamach smoleński chyba przekonuje wszystkich że był to zamach a Polska za Rządów Platformy była słabo chroniona przez Polskie służby.

Zobacz nowy film jak Rosjanie niszczą dowody zamachu w Smoleńsku.

Wypowiadają się też Brytyjczycy.

 

 

 

9 kwietnia 2017
Czytaj inne artykuły o Smoleńsku