Brytyjczycy kochają Borysa, jak Polacy PIS

Brytyjczycy kochają Borysa, wszyscy głosowali aby ratować kraj przed Marksistami

 

Boże, kocham ten kraj. Byliśmy w czwartek po południu z chorym przerażeniem przymająć się sondaży że może wygrać Corbin

Wierzyliśmy w Borysa, nigdy nie wątpiliśmy, że był jedynym przywódcą, który mógł nas przez to przeprowadzić. Ale z takim sukcesem zostaliśmy przekonani, że zawieszony parlament prawdopodobnie był prezentowany przez liberalnie lewicowych prezenterów w BBC, Channel 4 i Sky News, że nasza wiara zachwiała się. I, zgodnie ze słowami z Bożego Narodzenia, bardzo się baliśmy.

Myśl o Żydach z zapakowanymi torbami, gotowych do ucieczki. Myśl o człowieku, który kocha nienawidzących kaznodziejów, którzy zdobywają klucze do biura Premiera. Myśl o naszych dzieciach i wnukach indoktrynowanych w bezrozumnym wyznaniu marksistów Corbina. To było okropne, okropne. Jak ostrzegł Naczelny Rabin: „Zagrożona jest sama dusza narodu”.

Nie zdawałem sobie sprawy, jak bardzo się martwię, dopóki około południa nie dostałem e-maila. „Istnieje duże prawdopodobieństwo, że konserwatyści zajmą pierwsze miejsce w Walii zarówno pod względem głosów, jak i mandatów” – powiedział. Zacząłem płakać na myśl o mojej dzielnej ojczyźnie, która udzieliła lekcji władcom laburzystów. Przyjaciel zadzwonił ze Swansea i pośród krzyków śmiechu potwierdził, że jej były wujek górnik poszedł i zagłosował na Tory i – rozumiem – kocha Borysa!

Nasi ludzie zebrali się, by ocalić swój kraj przed Corbynistami. Ciche miliony ludzi włożyły płaszcze, znosiły deszcz i po raz czwarty w ciągu trzech lat zeszły do ​​lokalu wyborczego, jeśli chcesz, aby zagłosować na Borysa, który obiecał, że tym razem zrobimy Brexit.

 Ostatniej nocy dowiedzieli się, że wciąż Wielka Brytania żyje. To siły anty Brexit miały odetchnąć ostatnią nadzieje na Brexit.. Partia Pracy przekręciła swoich tradycyjnych zwolenników, a tradycyjni zwolennicy odesłali ich z powrotem od Biskupa.

Ludzie mówią, że nie obchodzi ich nic i tylko Borys i  ludzie wierzyli w Borysa. Można powiedzieć, że była to najlepsza godzina Borysa, ale mam nadzieję, że nie. To jest początek czegoś, co może być niezwykłe dla Wielkiej Brytanii. Nasz premier cieszy się już znaczną sympatią, ale będzie go kochał, jeśli uda mu się wykorzystać sztuczkę boomu gospodarczego po Brexicie na istotną przyczynę światowej klasy usług publicznych.

Taki artykul można było przeczytać w prasie Brytyjskiej.

Brytyjczycy zagłosowali za Rządem Konserwatystów aby uchronić UK przed czerwonym Corbinem i jego Markistowskim podejściem czyli nacjonalizacją firm jak chce Kaczynski. Corbin chciał nacjonalizować koleje, internet i energię. 

Brytyjczycy młodzi, walijczycy, starzy głosowali na Borysa bo wiedza że wolność i konkurencja na rynku firm buduje nowe technologię , stwarza miejsca pracy a firmy płaca podatki. Kaczyński znów chce nacjonalizować wiec mówi że jest Konserwaysta a ma podejście Marksistowskie jak Corbin.

Tak jak w Polsce ludzie wybrali PIS tak w UK wybrali Torysów aby Brytania była konserwatywna i budowała swój kraj już bez Unii Europejskiej.

Konserwatyści rządzą w Polsce i w Wielkiej Brytanii , każdy chcę silnego swojego i niezależnego kraju.

To bardzo ciekawe ale w Polsce ludzie nie lubią Borysa Jonhsona nawet ludzie z PIS. Borys to konserwatysta, który spełnia wole mieszkańców czyli Brexit ale przeciez to ci sami ludzie co PIS którzy chcą  niezależnego państwa od nikogo czyli wolną Wielką Brytanię od Sadów , decyzji z Brukseli. 

PIS nie lubi Borysa ponieważ skończą się pieniadze do wydania w Polsce ponieważ Wielka Brytania przestanie wpłacać już 20 mlrd do bużetu UE dlatego Polscy Konserwatyści to jest tylko nazwa a liczy się kasa.

Znalezione obrazy dla zapytania tory win election happy

Znalezione obrazy dla zapytania pis win election happy

Konrad W

 

14 grudnia 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *