Brytyjczycy chca zostac w UE. Nowy sondaż Brexit.

Brytyjczycy chca zostac w UE. Nowy sondaż Brexit.

 

Remain czyli zmiana ale zostanie w Unii Europejskiej wygrałby nowe referendum mówi sondaż Brexit o 54% -46%, zgodnie z wydaniem największej ankiety.

Około 20 000 osób zostało przesłuchanych.

Kanał czwarty powiedział „wielopoziomową” technikę modelowania, która została pomyślnie opanowana przez wynik wyborów powszechnych w 2017 r. Badanie wykazało, że w sytuacji braku transakcji 35 procent uważa, że ​​Wielka Brytania powinna pozostać w UE, a 19 procent chciałoby opóźnienie odejścia, aby dać więcej czasu na rozmowy, a 36 procent chciałoby zrezygnować z bloku.

jeśli rząd uzyska porozumienie i zostanie przekazany ludziom, 33 procent stwierdziło, że go odrzuci, 26 procent to akceptuje, 34 procent nie wie, a 7 procent wskazało, że nie będzie głosować.

Sekretarz sprawiedliwości David Gauke powiedział programowi Channel 4, który ujawnił wyniki: „Jeśli nie opublikujemy żadnych warunków transakcji, nie ma dobrego wycofania się, będzie to dla nas bardzo niekorzystne z ekonomicznego punktu widzenia.

„Jeśli uda nam się uzyskać dobrą ofertę – a to oznacza usunięcie wszystkich tarc.

Jeśli nie mamy tarć w handlu, to, ekonomicznie, nie sądzę, że będzie to miało szczególnie duże znaczenie w jedną stronę, czy też liczby pokazały, że 45 procent ludzi sądzi, że Brexit będzie dobry na poziom imigracji, podczas gdy 24 na Cent powiedział, że będzie źle, a 31 procent stwierdziło, że to nie ma znaczenia.

A 42 procent twierdzi, że imigracja ogólnie miała pozytywny wpływ na Wielką Brytanię.

Były lider Ukip, Nigel Farage, powiedział: „Śmieszne, nieprawdaż?

Z jednej strony mamy do czynienia z tym, że Brexit uczynił ludzi wrogimi wobec imigrantów, z drugiej strony powiedziano nam, że jesteśmy bardziej zrelaksowani. Prawda jest taka, że ​​te liczby się zmieniły, to duża część elektoratu uważa, że ​​kwestia imigracji została rozwiązana, ponieważ głosowaliśmy za Brexitem i sądzą, że nasze główne partie polityczne spełnią ich życzenie.

– W rzeczywistości pens nie jest jeszcze upuszczony. Że nie ma intencji, aby ten rząd lub ta opozycja zajmowały się imigracją otwartą. Technika modelowania pokazała, że ​​poparcie dla opuszczenia UE spadło najbardziej dramatycznie w obszarach władz lokalnych, które odnotowały najwyższy udział w głosowaniu na urlopie w 2016 r.

Około 43 procent stwierdziło, że poprze ponowne referendum, które jest wyborem binarnym między umową a pozostaniem w niej, przy czym 37 procent sprzeciwia się głosowaniu na tych warunkach.

Oto jak glosowali ludzie w 2016 roku

Obecnie jak glosowaliby ludzie

Konrad W.

 

 

6 listopada 2018

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *