Brytania wychodzi z UE, całkowita pomyłka Tuska i Brytyjskiej Lewicy.

Brytania wychodzi z UE. Rząd Torysów utrzymany, porażka Lewicy.

 

 

Jak pisalismy wczoraj  Partia Pracy  zrobiła wczoraj błąd — że  Wielka Brytania wychodzi z Unii Europejskiej na 100% , nie bedzie ani drugiego referendum ani kolejnych wyborów.

Co ciekawe Partia Pracy – probrukselska sama jest tego winna.

Dzisiaj Partia Pracy złożyła wotum nieufności tego Rządu licząc na to iż Parlamentarzyści nie poprą pani May i dojdzie do kolejnych wyborów.

Liczyli na to że jakaś częśc polityków Konserwatywnych nie poprze Pania May gdyż wczoraj głosowali przeciwko jej umowie. Ale tak się nie stało. Rząd pani May zostaje a to oznacza jedno :

 

na 100% Wielka Brytania odchodzi z Unii Europejskiej – nie ma żadnych wyborów ani żadnego drugiego referendum.

Kolejna porażka Liberałów po Brukseli.

Dwa lata temu w 2016 roku Tusk zrobił błąd gdyż David Cameron pojechał do Brukseli aby reformowac UE, zatrzymać emigrację jaka jechała z Polski z Rumunii za benefitami na wyspy niestety Tusk dał Cameronowi tzn. czerwona kartkę tzn. wszystkie zmiany jakie zaproponuje Cameron musza zostać zatwierdzone przez Parlamenty krajów w UE. Oczywiście emigracja rosła, reforma Brukseli nie dała nic, wiec Brytyjczycy zagłosowali za Brexit.

Wczoraj kolejna porażka LEWICY, która postawiła kropkę nad i. Wyjasnijmy 

Wczoraj było głosowanie na temat umowy UK z Bruksela – była to fajna umowa która dawała wiele UE to znaczy UE mogła sprzedawać towary do UK bez ceł, UK musiała wpłacić  aż 39 mlrd do budżetu UE, podlegała także w pewnych przepisach pod Sąd w Strasburgu.

Wystarczyłoby żeby Partia Pracy czyli LEWICA wczoraj poparłaby umowe pani May i UK prawie zostałaby w UE, niestety Corbyn zawalił liczył na to iż dzisiaj doprowadzi do wyborów bo wczoraj 100 konserwatywnych polityków nie poparlo umowę pani May.

Niestety to nie oznacza że politycy chcą stracić pracę dlatego dzisiaj głosowali już w całości za tym Rządem Konserwatystów a że mają wiekszość Rząd May zostaje i już nic nie powstrzyma wyjścia Uk z UE.

CHYTRY dwa razu traci – przeslanie do Liberałów i własnie dlatego przez nich Wielka Brytanii wychodzi poważnie z Unii Europejskiej.

Wynika że można opuścić Unię , życie w UK się poprawi bo pani May obiecała lepsze zycie i rozkwit kraju poza blokiem UE i nastepnymi krajami które opuszczą UE są Włochy,  UE się kruszy.

Oto głosowanie dzisiaj i Rzad Konserwatystów zostaje a to gwarantuje Brexit.

To było wczoraj czyli straszna decyzja i kropka nad i – 100% Brexitu.

Londyn nie chce umowy Tuska i Junkera, kolejna porażka

Konrad W

 

16 stycznia 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Czas po Brexit

1 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Wynika że można opuścić Unię , życie w UK się poprawi bo pani May obiecała lepsze zycie i rozkwit kraju poza blokiem UE i nastepnymi krajami które opuszczą UE są Włochy, UE się kruszy. A MOZE MANNA Z NIEBA SPADNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CZY W TYM KRAJU NIE MA OSOB CO MYSLA ??????