Brytania sprzeda 48 myśliwców do Arabii , zarobi miliardy

Brytania sprzeda 48 myśliwców do Arabii , zarobi miliardy

 

Polska była biedna, jest biedna i będzie biedna gdyż politycy w Polsce niestety ale nigdy nie wspierali Polskiej produkcji, Polacy nie mieli nigdy możliwości łatwego prowadzenia firmy bo Rzady czy PO czy PIS teraz nakładają olbrzymie ZUS i podatki, dlatego Polacy to nie przedsiębiorcy ale wyrobnicy w zakładach firm zachodnich. Polska nie produkuje nic fajnego na świat.

Świat idzie jednak do przodu i zarabia coraz wieksze pieniądze.

Wielka Brytania jest o krok bliżej do sfinalizowania sprzedaży 48 myśliwców do Arabii Saudyjskiej

W oświadczeniu firma BAE Systems określił to jako „pozytywny krok w kierunku uzgodnienia kontraktu” dla 48 najnowocześniejszych samolotów Typhoon do Arabii Saudyjskiej.

W ostatni dzień trzydniowej wizyty w Wielkiej Brytanii księcia Mohammeda bin Salmana, Wielka Brytania i rząd Arabii Saudyjskiej podpisały memorandum intencji sfinalizowania umowy.

Sekretarz obrony Gavin Williamson powiedział, że Wielka Brytania zrobiła w tym tygodniu „ważny krok w kierunku sfinalizowania kolejnego zamówienia.
Powiedział: „Wizyta Księcia Korony otworzyła nowy rozdział w historycznym związku naszych dwóch krajów.
„Zrobiliśmy ważny krok w kierunku sfinalizowania kolejnego zamówienia na odrzutowce Typhoon, które zwiększą bezpieczeństwo na Bliskim Wschodzie i pobudzą brytyjski przemysł i miejsca pracy w naszym bezkonkurencyjnym sektorze lotniczym.”

The Crown Prince, 32, spotkał się z sekretarzem obrony Gavinem Williamsonem w RAF Northolt.
Jego wizyta obejmowała również rozmowy z premierem Theresą May i arcybiskupem Canterbury, a także audiencję u królowej, a także porozumienie w sprawie dodatkowych obrotów o wartości 65 miliardów funtów w nadchodzących latach w ramach  plan gospodarczy do 2030 roku.

Andrew Smith z Campaign Against Arms Trade (CAAT) powiedział, że Wielka Brytania już udzieliła licencji na 4,6 miliarda funtów broni dla Arabii Saudyjskiej od czasu rozpoczęcia działań wojennych w Jemenie w 2015 roku.

Znalezione obrazy dla zapytania Prince Mohammed bin Salman and may

Konrad W

 

10 marca 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka