Bruksela chce zawiesić Artykuł 50 zatrzymując Brexit

Bruksela chce zawiesić Artykuł 50 zatrzymując Brexit

 

Nigel Farage przewiduje ogromny spisek pomiędzy brytyjskimi i unijnymi siłami establishmentu, by zawiesić Artykuł 50.

Punktem zwrotnym ma być rozpoczynająca się  „ogromna kampania na jesieni”.

Kampania mówi Farage przewiduje, że „wielkie naciski z Brukseli zostanią nałożone w Wielkiej Brytanii we wrześniu lub październiku” do UE.

Przemawiając w swoim niedzielnym programie radiowym LBC, Farage powiedział, że jesienią tej jesieni zainaugurowana zostanie nowa kampania mająca na celu pokonanie polityków Brexiteers między UE a Wielką Brytanią.

Powiedział, że unijny główny negocjator, Michel Barnier, będzie bardzo twardy w stosunku do Wielkiej Brytanii, zmuszając UK do „ucieczki”, co według niego pasuje do polityki anty-Brexiteers która chce dogadać sie z Brukselą aby nie było silnego Brexit.

 

Eurodeputowany Ukip powiedział:

„To jest moja przepowiednia, że ​​nadejdzie jesieńi jeszcze więcej ustępstw i będziemy dalej upokarzani. „Będzie wielka próba ustanowienia, że ​​czas się skończył, co jest dla Barnier piękne.

„Oni powiedzą, że nie możemy nic zrobić przed 29 marca, jest to technicznie niemożliwe, więc musimy zawiesić Artykuł 50.

Jest tak, jak wczoraj stwierdził minister handlu międzynarodowego Liam Fox, że nie ma Brexitu, który jest bardziej prawdopodobny niż umowa z UE.

Jeremy Hunt i sekretarz Brexit Dominic Raab ostrzegli ostatnio także Unię Europejską, że prawdopodobieństwo braku Brexitu wzrasta z dnia na dzień. 

 

Konrad W

 

 

6 sierpnia 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka