Brexit Wielka Brytania bedzie handlować z UE bez wpłat

Brexit Wielka Brytania bedzie handlować z UE bez wpłat

 

Piątek jest jednym z najważniejszych dni w Wielkiej Brytanii, gdy rząd podzielony zbiera się do rozmów próbujący wynaleźć drobniejsze szczegóły kolejnej propozycji kraju dotyczącej relacji po Brexicie z Brukselą.

Pani May stara się przestrzegać przepisów UE dotyczących towarów w celu ułatwienia handlu, a Parlament zmienia prawo tam, gdzie jest to konieczne, aby zachować zgodność z przepisami Brukseli.

Papier zobowiązuje Wielką Brytanię do przestrzegania wspólnej instrukcji dla wszystkich towarów, w tym artykułów rolno-spożywczych, podnosząc kwestie kraju, który stał się osobą przyjmującą przepisy, a nie regułą.

THERESA Maj stoi przed najważniejszą decyzją podjętą przez brytyjskiego premiera od czasu II wojny światowej, kiedy organizuje nową ścieżkę dla kraju poza Unii Europejskiej.

Biała księga premiera jest podobno „wyewoluowaną rezydencją”, powołując się na jej ostatnie monumentalne przemówienie o Brexicie, w którym przedstawiła surową wizję „przyszłego partnerstwa gospodarczego między Wielką Brytanią a Unią Europejską”.

Plan premiera obejmuje również nowy „uproszczony system celny”

Zgodnie z jej planem nie będą obowiązywać cła na import spoza UE, o ile firma może określić miejsce sprzedaży detalicznej produktów. Jeśli udowodni ze sprzedał towary w na wyspach dostanie zwrot opłaty celnej.

Pomocnicy z Downing Street uważają, że 96 procent importu spoza UE nie będzie potrzebować taryf, podczas gdy nowa cyfrowa technologia celna określa miejsce przeznaczenia towarów w celu zapewnienia, że ​​taryfy nie są naliczane.

Zjednoczone Królestwo będzie mogło zawrzeć własne międzynarodowe umowy o wolnym handlu, o ile tylko Wielka Brytania obiecałaby nie odstępować od standardów UE.

Przed szczytem Checkers, pani May przyleciała do Niemiec, aby uzyskać zgodę na jej nową wizję od kanclerz Angeli Merkel.

 

 

WNIOSEK 

Jeśli tak to ma wyglądać to Wielka Brytania wyciągła królika z kapelusza !!!

Będzie mogła handlować z UE bez ceł i bez rocznej opłaty do Brukseli,  nie będzie płatnikiem ani brutto ani netto., po drugie będzie mogła zatrzymać emigrację,  pozbywać się nadzoru Sądu w Strasburgu i będzie mogła handlować z całym światem.

Ciekawie zanosi się na handel z cłami z poza UE, wystarczy ściagnać tanie towary z Indii, z Chin z Pakistanu lub innego kraju, sprzedać lub przefakturować na wyspach nakleić brytyjskie nalepki i sprzedać dalej UE. Tanie towary powinny podbić rynki w Europie i dać ludziom lubiącym handel milionowe zyski. Interesujesz sie handlem obserwuj UK otwiera sie niebo. 

Brawo , za 2-3-4 lata kolejne kraje bedą opuszczać UE gdyż pomysł pani May jest poprostu perfekcyjny.  Londyn powinien przejąć zarządzanie Unią Europejską gdyż mają ciekawe pomysły a Europa nie byłaby w takim dziadostwie jak jest za Rządów Tuska i Merkel. W sumie po co to wplacac tyle pieniedzy do Brukseli na olbrzymia administracje lepiej zmniejszyc podatki dla zwyklych ludzi kraje powinny handlowac pomyslem Pani May. 

 

Konrad W.

5 lipca 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Czas po Brexit