Brexit Stop. Czy May zmieni Stary Testament, przepowiednie Daniela o podziale UE

Brexit Stop. Czy pani May zmieni Stary Testament, przepowiednie Daniela o podziale UE

 

Czy Pani utrzyma Wielką Brytanię w UE, robi co może, obecnie ma nowy plan zatrzymanie do UK do kolejnych wyborów czyli okres przejściowy 3 lata bo wybory 2021 i moze wygrac Partia Pracy która chce utrzymać Uk w UE.

Ponadto Pani May chce utrzymac UK w Unii Celnej za wszelką cene aby nie oderwała sie od Unii i nie poszła swoja drogą tzn. Global Britain.

Choc niby reprezentuje Rzad po Brexit woli narodu aby wyjśc z Ue to robi co może aby nie wyjśc ale .

No własnie Ksiega Daniela Starego Testamentu w którym bóg przygotowywał ludzi do przyjscia Jezusa ma też kilka przepowiedni które powinny sie wypelnić i jedna dotyczy naszych czasów .

Daniel pod wpływem działania Boga dostał możliwośc zrozumienia snów swojego króla.

 

Przekazał że w Europie dojdzie do mieszania sie ludzi ze ludzie beda sie mieszac nasieniem i jedni będa z żelaza a inni z miedzi. – mamy obecnie wielką migracje i mieszanie sie ludzi w Europie pomiedzy białymi i ludzmi a Afryki.

Mówi dalej Daniel że Unia Europejska zostanie podzielona – a pani May chce zatrzymać UK w UE

Ponadto mówi że w tych czasach powstanie Nowe Królestwo które będzie inny niż dotychczas. Bedzie ono miała specjlane statut u Boga i już będzie na wieki. – mówa o USA bo Donald Trump buduje inny kraj , postawił sie ideologii liberalnej i powiedział jego Rząd pracuje dla Boga i dla ludzi.

Oto przepowiednia Daniela z żydowskiej Ksiegi Starego Testamentu – czy pani May zmieni przekaz ?

STARY TESTAMENT – Księga Daniela  – 

Daniel wykłada sen 

26 Król zwrócił się i powiedział do Daniela, który nosił imię Belteszassar: «Czy możesz rzeczywiście wyjawić mi sen, jaki widziałem, i jego znaczenie?» 27 Daniel odpowiedział wobec króla: «Tajemnicy, o którą król pyta, nie zdołają wyjawić ani mędrcy, ani wykładacze snów, ani wróżbici, ani astrologowie. 28 Jest jednak Bóg w niebie, który odsłania tajemnice, i On oznajmia królowi Nabuchodonozorowi, co nastąpi przy końcu dni6. Twój sen i widzenia, jakie miałeś na swym łożu, są następujące: 29 Ciebie, królu, na twym łożu ogarnęły myśli, o tym, co ma później nastąpić. Ten zaś, który odsłania tajemnice, wyjawił tobie, co się stanie. 30 Co do mnie zaś, tajemnica ta stała mi się wiadoma nie dlatego, jakobym był mędrszy od wszystkich ludzi, lecz aby udzielić wyjaśnienia królowi, a ty, byś rozumiał myśli swego serca.

Ty, królu, królu królów, któremu Bóg Nieba oddał panowanie, siłę, moc i chwałę, 38 w którego ręce oddał w całym zamieszkałym świecie ludzi, zwierzęta polne i ptaki powietrzne i którego uczynił władcą nad nimi wszystkimi – ty jesteś głową ze złota. 39 Po tobie jednak powstanie inne królestwo, mniejsze niż twoje, i nastąpi trzecie królestwo miedziane, które będzie panowało nad całą ziemią9. 40 Czwarte zaś królestwo będzie trwałe jak żelazo. Tak jak żelazo wszystko kruszy i rozrywa, skruszy ono i zetrze wszystko razem10. 41 

To, że widziałeś stopy i palce częściowo z gliny, częściowo zaś z żelaza, [oznacza, że] królestwo ulegnie podziałowi; będzie miało coś z trwałości żelaza. To zaś, że widziałeś żelazo zmieszane z mulistą gliną, 42 a palce u nóg częściowo z żelaza, częściowo zaś z gliny [oznacza, że] królestwo będzie częściowo trwałe, częściowo zaś kruche.

43 To, że widziałeś żelazo zmieszane z mulistą gliną [oznacza, że] zmieszają się oni11 przez ludzkie nasienie, ale nie będą się odznaczać spoistością, podobnie jak żelazo nie da pomieszać się z gliną.

44 W czasach tych królów Bóg Nieba wzbudzi królestwo, które nigdy nie ulegnie zniszczeniu. Jego władza nie przejdzie na żaden inny naród. Zetrze i zniweczy ono wszystkie te królestwa, samo zaś będzie trwało na zawsze, 45 jak to widziałeś, gdy kamień oderwał się od góry, mimo że nie dotknęła go ludzka ręka, i starł żelazo, miedź, glinę, srebro i złoto. Wielki Bóg wyjawił królowi, co nastąpi później; prawdziwy jest sen, a wyjaśnienie jego pewne».

Wniosek.

Bruksela, Tusk, Junker proponuja Pani May wszystko aby zatrzymała UK w Unii Europejskiej , Ona też tego chce gdyż nawet odeszli od niej doradcy Brexitu którzy chcieli silny Brexit.

Czy pani May zmieni Stary Testament i co z innymi przepowiedniami apostołów , czekamy na zbudowanie przez żydów światyni. Już niedługo sie dowiemy czy UK podzieli Unie jak mówił Daniel  w żydowskim Starym Testamencie czy też nie…..My znamy odpowiedz…

 

Donald Trump mój Rzad pracuje dla Boga i dla ludzi.

Konrad W

 

4 listopada 2018

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *