Brexit radosny w pubach, usuwają alkohole z UE

Brexit radosny w pubach, usuwają alkohole z UE

 

Wetherspoon siec pubów w UK usuwa więcej produktów z UE z listy napojów.

Firma pubów JD Wetherspoon ma zwiększyć swoją ofertę napojów od producentów z Wielkiej Brytanii i spoza UE od końca tego miesiąca i powiedziała, że ruch ten doprowadzi do obniżenia cen w 880 pubach.

Puby przestaną serwować Jagermeister – ziołowy likier z Niemiec – jak również francuskie brandy Courvoisier VS i Hennessy Fine de Cognac.

Zostaną zastąpione przez E & J Brandy – numer dwa sprzedające brandy w USA, Black Bottle – numer jeden sprzedający brandy w Australii i Strika – likier ziołowy produkowany w Anglii.

Przewodniczący Tim Martin, silny zwolennik Brexitu, powiedział: „Trzy nowe produkty będą oferowane po niższej cenie niż te, które zastępują.

 

„Nie ma skraju klifu Brexitu, tylko wysadzane słońcem wyżyny poza unijnym protekcjonistycznym systemem kwot i taryf.

„Wszystkie produkty UE są zastępowane w Wielkiej Brytanii lub poza UE, często w takiej samej lub lepszej jakości i cenie”.

Wniosek.

Wielka Brytania po Brexit osiagnie wielki rozkwit. !!!

Unia Europejska na kolanach da im dostep do rynków a że UK podpisze nowe umowy handlowe z innymi krajami z poza u

Unii bedzie mogla tanio produkty kupować i sprzedawac do krajow Unii. Brak wplaty do Brukseli przez Londyn I wielki handel I polepszenie w kraju spowoduje że w przyszlosci do Anglii dolaczą inne kraje z bloku unijnego. Unia Europejska na kolanach po Brexit czas odliczania upadku nadchodzi. Kraje powinny być wolne bez nadzoru, bez składek wtedy można obniżyć podatki ludziom a tak trzeba płacić do Brukseli dla administracji która pije kawę.

Mozna opuścić Blok Unijny, mozna żyć I handlowac lepiej niz w UE i co najważniejsze nie ma się o co bać, straszeniem liberalów którym maży się zniszczenie krajów narodowych, ich tradycji, kultury , armii i wiary i prawa. WIelka Brytania opuszcza nadzór czyli Sąd w Strasburgu oraz głupie pomysły Administracji Brukselskiej.

Nikt już nie bedzie mówił w Brukseli do Brytyjczyków ile i jakich emigrantów mają przyjmować.

Ponieżej Tusk po ogłoszeniu Brexitu  straszył Wielką Brytanię, że ta będzie miała sól na tależu , i cała sala się śmieje. On naprawdę wierzył w to co mówi , myślał że politycy w UK to politycy w Polsce któży się przestraszą. To teraz my śmiejemy się z Tuska i czekamy na inne kraje aby opuściły dziadostwo unijne przez które cierpią i ludzie i państwa narodowe. 

 

 

Radość z Brexitu na wyspach po ogłoszeniu wyniku.

Konrad W

 

17 września 2018

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *