Brexit przyspiesza w czerwcu wyjazd. May na wylocie, nowy Premier.

Brexit przyspiesza już nie ma wyboru. May na wylocie, nowy Premier.

 

Juz wszystko wiadomo.

3 czerwca ma odbyć sie generalne głosowanie w Parlamencie na temat Brexitu, jesli umowa Pani May nie przejdzie przez Parlament – Pani May ogłosi swoją dymisje.

Wiemy także że jesli jej umowa przejdzie przez Parlament – ogłosiła że zrezygnuje z Premiera.

Premier Theresa May powiedziała, że ​​ustąpi przed kolejną fazą negocjacji w sprawie Brexitu,

Wiec BREXIT sie zbliza .

Były sekretarz spraw zagranicznych Boris Johnson powiedział, że „chce zastąpić przywództwo torysów i zostać Premierem na konferencji biznesowej w Manchesterze. Dzieje się tak, ponieważ Theresa May zgodziła się ustalić ustąpić.

Sir Graham powiedział w oświadczeniu: „Premier jest zdeterminowany, aby zabezpieczyć nasz wyjazd z Unii Europejskiej  w głosowaniu w Parlamencie w tygodniu rozpoczynającym się 3 czerwca 2019 roku.

Boris Johnson, uważany przez wielu eurosceptyków za twarz w kampanii Brexit w 2016 roku jest głownym politykiem popierającym Brexit. Wezwał partię, aby powróciła do swoich tradycyjnych wartości niskiego podatku i silnych działań policyjnych.

Pan Johnson jest faworytem bukmacherów

Boris Johnson 3/1
Dominic Raab 6/1
Michael Gove 8/1
Jeremy Hunt 10/1
Matt Hancock 14/1
Sajid Javid 14/1
Andrea Leadsom 20/1
Johnny Mercer 20/1
Penny Mordaunt 20/1
Amber Rudd 25/1
Jacob Rees-Mogg 25/1

Wniosek :

Upadek Partii Konserwatywnej przez złe Rządy Premier May i Partii Konserwatywnej czyli uniwersal Credyt, nie doprowadzenie Brexitu i rosnące sondaże Partii Brexit doprowadzają polityków do szybkich działań Brexitu.

W Czerwcu Uk wyjdzie z UE albo Pani May zostanie zmieniona i Nowy Premier rozpocznie nowe negocjacje jak opuścić Unie Europejską.

Konrad W

 

16 maja 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Czas po Brexit