Brexit Party rośnie w siłe. Czasy socjalistów i Tuska sie kończą w Europie

Brexit Party rośnie w siłe. Czasy socjalistów i Tuska sie kończą w Europie

 

Druga ankieta pokazuje Partię Brexit Nigela Farage’a na drodze do zwycięstwa w wyborach europejskich na terenie Wielkiej Brytanii.

Partia Brexit Nigela Farage’a dąży do oszałamiającego zwycięstwa w nadchodzących wyborach europejskich, według drugiego sondażu w ciągu tak wielu dni.

Ankieta YouGov dla The Times postawiła partię rozpoczętą przez byłego przywódcę Ukipa w zeszłym tygodniu na 23 procent, punkt przed laburzystami i pięć przed torysami, i wydawała się potwierdzać wynik sondażu opublikowanego w środę.

Jeremy Corbyn z Partii Pracy został wezwany do szybkiego poparcia nowego referendum w sprawie Brexitu w ciągu kilku tygodni, aby zapobiec gwałtownemu zwycięstwu pana Farage’a..

Co to oznacza dla UNII EUROPEJSKIEJ:

 

UK ma aż 75 europarlamentarzystów i wraz z europosłami Prawicy z POLSKI PIS który wygra,  prawica Włoska wygra, Prawica we Francji wygra , Prawica w Holandii i Austrii plus z Wegier wygra a to oznacza że w wiekszość w Europarlamencie będzie miała Prawica.

Wielki procent i rosnący elektorat dla Partii Brexit spowoduje że za 2 lata w wyborach do PARLAMENTU W UK Partia Konserwatywna będzie musiała robić sojusz z Partią Brexit wiec Wielka Brytania i tak opuści UE prędzej czy pózniej i to z wielkim hukiem.

 

Konrad W

18 kwietnia 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Czas po Brexit