Brexit musi się udać, tylko Brytania i USA może być liderem światowym

Brexit musi się udać, tylko Brytania i USA może być liderem światowym

 

Olbrzymi nacisk mediów lewackich aby Brexit sie nie udał w Londynie gdzie prymat wiezie gazeta Indepenent oraz Standard nic nie da. Brexit musi się udać aby Wielka Brytania zachowała statut ważnego gracza na arenie Miedzynarodowej.Ale pokolei.

Martiz Shultz powiedział że Berlin musi na nowo nakreślić i poprowadzić Europę.

On chce aby Bruksela i Berlin przejęły narodowościowe kraje ich walutę, armię , policję i podatki. Jednym słowem chce zrobić jeden wielki Stan .

Obecnie na świecie  mamy porządek i nie ma wojen dzięki temu że mamy statut dwóch krajów USA i UK jako największych mocarzy na świecie.Gdy Obama był słaby i UK była słaba wtedy to Rosja napadła na Ukrainę i zabito 10 000 osób, Rosja umiała postawić się także w Syrii.

Należy pamiętać że to Wielka Brytania i USA dawały gwarancję bezpieczeństwa nienaruszalności granic Ukrainy dlatego atak Rosji na Ukraine to atak na Wielką Brytanię która powinna wypowiedzieć wojnę Rosji.

Jeśli nie Brexit to co ?

Jeśli Niemcy zbudują swój super Stan w Europie gdzie przejmą całą Europę wtedy z Rosją i Chinami staną a nawet mogą przegonić w wyścigu o prymat na świecie  Wielką Brytanię. Wtedy to Niemcy z Rosją i Chinami będą decydować o cenie gazu, surowców , ropy , rynkach zbytu broni a nawet pokusić o wykluczenie dolara z obiegu międzynarodowego. WIemy że UK i USA sprzedają swoją broń do Europy , Afrykę jeśli Niemcy im to przejmą Wielka Brytania straci olbżymi zysk.

Brexit więc co to jest.

Brexit to odpowiedz lidera światowego jakim jest UK na geopolitykę. Przez Brexit WIelka Brytania odsuwa się od prawodawstwa Brukseli  która nakładało swoje prawa oraz i przede wszystkim obcina dopływ pieniędzy na budowę super imperium przez Niemcy.

Więc co teraz.

Brexit i wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej spowoduje że Bruksela straci wielkie pieniądze jakie wpłacała Brytania do budżetu Unii Europejskiej dzięki temu osłabi pomysły Berlina na budowę Super Stanu Europy, ponadto i to jest najważniejsze Brexit spowoduje że inne kraje takie jak Włochy, Grecja, czy Austria będą mogły i będą miały możliwość opuszczenia Unii Europejskiej i nie doprowadzenia do przejęcia przez Niemcy całej Europy.

Albo mamy lidera Wielką Brytanię z USA ale wtedy jest pokój i demokracja, albo mamy lidera Niemcy, Rosja i Chiny ale wtedy mamy co mamy czyli wyzysk, brak demokracji a nawet wojnę. Burmistrz Londynu powiedział publicznie że nie chce widzieć Trumpa w Londynie to kogo chce widzieć Prezydenta Rosji lub Chin gdzie burzy się kościoły , Rosjanie zamordowali na Ukrainie 10 000 ludzi , widać wyraznie ze nie rozumie polityki globalnej. Donald Trump buduje silną Amerykę nałożył cła na produkty z Chin i fabryki niemieckie w Meksyku aby produkcja była na terenach USA i firmy płąciły podatki , osłabi też przychód pieniedzy Chinom która buduje silną Armię aby zburzyć równowagę sił gdzie wojska Amerykańskie sa najsilniejsze na świecie co gwarantuje pokój i demokracje.

Jacek Jurasz

 

15 stycznia 2018