Brexit, emigracja, strajki. Tylko wtopy Tuska jako szefa Unii Europejskiej

Brexit, emigracja, strajki. Tylko wtopy Tuska jako szefa Unii Europejskiej

 

Kończy sie Polaka praca na stanowisku w Unii Europejskiej.

Gdy odszedł do Bruskeli zostawił straszny bałagan w Polsce okazuje sie że zostawił bałagan i w Unii Europejskiej.

Gdy odszedł z Polski miliony Polaków żyło w biedzie, niskie pensje choć w UE ludzie zarabiają o wiele wiecej, zabrał Polakom pieniadze z OFE, wielka mafia Vatowska okradała Polske, Smoleńsk, upadek Polskiej Armii. NIestety poszedł do Brukseli i oto co się okazało.

1.  Wielka Emigracja w Europie

To co zrobił Tusk dla krajów w UE to kwalifikuje go na Trybunał Stanu.  On z Merker nakazał krajom Europy otworzyć granice dla milionowej emigracji . Złamał tym samym prawo o kontroli ludzi. Wśród zwykłych ludzi przeniknęło do Europy setki terrorystów mieliśmy więc ataki w Paryżu, kilka razy w Niemczech i w Belgii . Zginęło setki ludzi , wielu rannych oraz doszło do wielu tragedii. Tusk nie posłuchał pierwszy raz Davida Camerona który mówił przyjmować ludzi z ośrodków dla uchodzców po wczesniejszym sprawdzeniu przez służby graniczne.

Tusk tą decyzją zniszczył nie tylko życie rodzin ale też kraje , upadła turystyka Grecji, Włoch , tylko dzieki Węgrom które wybudowały płot na granicy z Austria i wysłały wojsko nie doszło do większego nieszcześcia w Europie.

2. Brexit

Tusk pokazał wielkie uzależnienie od Berlina i Merkel wiec nie nadawał sie na szefa 28 krajów w UE. Gdy David Cameron przyleciał do Brukseli przed referendum aby negocjowac naprawe UE czyli aby w całej Europie ludzie zarabiali na godzine taką samą stawke aby zatrzymćc wielka emigracje ludzi z Europy Wschodniej do UK za zasiłkami to Tusk poleciał do Berlina i groził że Brexit będzie to upadek krajów Anglosaskich,

Brytyjczycy pokazali Tuskowi środkowy palec i zagłosowali na Brexit.

3.Wielkie Strajki we Francji we Włoszech , upadek Grecji,

Totalny upadek Grecji, wielkie długi. Wielkie bitwy ludzi na ulicach Paryża i Włoch szukajacy lepszego życia, pracy zarobków i przyszłosci dla swoich dzieci. Ponoć UE daje tak wiele a ludzie są coraz biedniejsi.

Wniosek – Tusk zniszczył życie Polakom gdy był w Polsce, nie potrafił ani dać Polakom żadnych zasiłków na dzieci ani nie ustanowił wysokich zarobków gdy Rząd w Hiszpanii z 750 euro naraz podniósł  minimum na 900 euro. Rząd PIS dał 500 plus a Tusk zmusił ponad 4 miliony Polaków do ucieczki.  W UE Donald Tusk doprowadził do brexitu, wielkiej emigracji biedy ludzi i upadku turystyki.

Oto Tusk w samolocie – uwaga nie pierwsza klasa ale ukrywajacy się w normalnym locie w dniu 3.08.2019

A po Brexicie zamiast próbować aby UK wróciła do UE, to Tusk straszy Londyn i brytyjczyków że nie beda mieć ciastka na tależu zapominając że UK to mocarstwo światowe mające udziały w Europejskim Banku dlatego gdy kraje pożyczają pieniadze z banku te pieniadze dostają właśnie od Londynu. Warto zwrócić uwagę jak cała sala się smieje lewactwa że Brytyjczycy nie dostana ciastka jak przemawia niszczyciel UE.

Oto jeszcze wielki ale mały człowiek który zrujnował Polske i UE.

Nigdy wiecej Tuska na stanowsku w Polsce 

 

Nie chca Tuska ani na wyspach Brytyjskich ani w Brukseli.

Konrad W

 

4 sierpnia 2019