Brak Brexitu i słabe wybory. May ogłasza rezygnacje

Brak Brexitu i słabe wybory. May ogłasza rezygnacje 

 

Premier May ogłosiła rezygnacje.

To było pewne straciła zaufanie wsrod ludzi.

Ludzie odwrócili sie od Partii Konserwatywnej.

W ostatnich wyborach kilka tygodni temu Tory stracili 1300 radnych , powstala Partia Brexit która odbiera Torysom głosy,

Brexitu Pani May nie doprowadziła dlaczego gdyż uparła sie umowie jaka dała Jej BRUKSELA i robiła wszystko dla tej umowy, odchodzili Ministrowie jej umowe podsumował Prokurator Generalny który powiedział że dalej łaczy UK z Bruksela to znaczy Sad Strasburgu dalej bedzie decydował w Londynie.

 

Słabe wyniki, upadek Partii Konserwatywnej zmusił Posłów Torysów do zmuszenia Premier May do rezygnacji, zrezygnowała dzisiaj dlaczego .

Dwa dni temu pisalismy ze Premier upadnie ludzie sie z nas smiali. Uk to nie Polska gdzie politycy przegrywaja wybory np. Waserman przegrała w Krakowie czy Jaki w Warszawie przez Kaczyńskiego który dał na Premiera doradce Tuska czyli Morawieckiego i Kaczyński nie poddał sie do dymisji ale w UK politycy podaja sie do dymisji to powazna demokracja.

Kaczyńskiego czy Tuska czy innych nic nie zmusi jesli ich Partie przegrywaja to róznica miedzy biednymi krajami a bogatymi.

Dlaczego dzisiaj ogłosiła rezygnacje, bo musi znac wyniki wczorejszych wyborów do Europarlamentu gdzie Konserwatysci musieli doznac wielkiej porazki.

Przywódca torysów ujawnił, że odejdzie z pracy jako Premier w dniu 7 czerwca . Nie miała innej możliwości, jak tylko zrezygnować po buncie gabinetu nad swoim ostatnim planem Brexit.. Powiedziała: „Zawsze pozostanie mi głęboko żałowane, że nie byłam w stanie dostarczyć Brexitu”. Pod koniec przemówienia pani May całkowicie się załamała, gdy mówiła poruszająco o kraju, który kocha ze łzami w oczach.

Niestety wyniki wyborów są dla niej druzgocące – co ciekawe 2 lata temu była wielka kiedy ogłaszała Global Britain – niestety odejscie od tego planu, zle reformy i szybkie przyspieszone wybory gdzie podała złe reformy dla emerytów połozyły jej sondaże a brak Brexitu postawił kropkę na i do dymisji.

Nowy Premier musi przyspieszyc Brexit !!!! bo jesli nie Partia Konserwatywna upadnie wiec wiele wskazuje ze UK wyjdzie z Ue z dużym hukiem.

Konrad W

 

24 maja 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Czas po Brexit

1 komentarzy
  1. Przestan porownywac Polske do Uk czy odwrotnie .Sami wiemy ze w PL demokracja jak w Afryce.Jak piszesz o UK to pisz o UK .PROSZE

Komentowanie jest wyłączone.