Borys Johson pierwszy Premier który zamieszka z przyjaciółką

Borys Johson pierwszy Premier który zamieszka z przyjaciółką

 

Będą pierwszą niezamężną parą, która zamieszka w oficjalnej rezydencji premiera.

Johson ma zostać pierwszym premierem, który zamieszka w nr 10 ze swoim niezamężnym partnerem

Błyskawiczny wzrost Carrie do pierwszej brytyjskiej damy przypada na niespełna rok, odkąd ich związek został upubliczniony

55-letni Boris, który wygra z  Jeremy Huntem i zostanie Premierem, spotyka się z 31-letnią kobietą  byłą doktorem od prawie..

Przyjaciel powiedział: „Od pewnego czasu żyją razem i zgodzili się, że będzie kontynuował, jeśli wygra we wtorek”.

 

Jeden z sojuszników powiedział niedawno: „, Boris całkowicie ufa Carrie”.

Boris – który kończy rozwód z drugą żoną Mariną Wheeler, 55 lat – odmówił publicznego opowiadania o swoim życiu miłosnym.

Powiedział w tym tygodniu: „Zdecydowałem wieki temu, że po prostu nie mówię o ludziach, których kocham”.

 

 

Nigdy wcześniej nie było brytyjskiego premiera, który żył otwarcie ze swoją dziewczyną na Downing Street .Nawet jeśli Boris chciał zrobić porządną rzecz i poślubić Carrie, nie może. W tej chwili jest odseparowany, ale nadal legalnie bo ożenił się ze swoją drugą żoną, Marina Wheeler.

W październiku 1943 r., w wieku 80 lat, Lloyd George ożenił się ze swoją drugą żoną i sekretarką Frances Stevenson. Miał z nią romans przez zdumiewające 30 lat – w tym czasie był premierem od 1916 do 1922 roku. Przez większość tych 30 lat wciąż był żonaty ze swoją pierwszą żoną, Margaret.

Carrie Symonds jest podobno prawowitą wnuczką Herberta Asquitha, innego miłosiernego liberalnego premiera (od 1908 do 1916 r.). W 1915 r., Podczas pierwszej wojny światowej, Asquith napisał trzy listy dziennie do swojej sympatii, Venetii Stanley . Pisał nawet listy podczas posiedzeń gabinetu.

Ale żaden z tych premierów otwarcie nie nagłaśniał swoich dziewczyn podczas urzędowania. Oczywiście Boris publicznie ogłosił, że oddzielił się od swojej drugiej żony Marina we wspólnym oświadczeniu we wrześniu ubiegłego roku. W tym czasie małżeństwo, które było małżeństwem od 25 lat, oświadczyło, że ich decyzja została podjęta kilka miesięcy przed ogłoszeniem ich.

Obecnie mamy zmiany w moralnej postawie szefów państw.

Dwadzieścia jeden lat temu Bill Clinton został oskarżony – i uniewinniony – o kłamstwo i utrudnianie oskarżenia po jego romansie z Monicą Lewinsky. Teraz w Białym Domu mamy prezydenta, który ma troje dzieci w trzech małżeństwach.

Boris jest proamerykańskim politykiem in On wyprowadzi UK z Unii Europejskiej.

Konrad W

 

23 lipca 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka